تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷:۴۲
با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس:
سکوت، شهردار مُهر شد
قبل از ظهر امروز دوشنبه اولین جلسه شورای اداری شهرستان مُهر در سال جدید در سالن جلسات فرمانداری شهرستان مهر با حضور لقمانیان مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس موسوی فرماندار شهرستان مهر و دیگر مسئولین این شهرستان مراسم تودیع و معارفه شهرداران مُهر برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهر، قبل از ظهر امروز دوشنبه اولین جلسه شورای اداری شهرستان مهر در سال جدید در سالن جلسات فرمانداری شهرستان مهر با حضور لقمانیان مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس موسوی فرماندار شهرستان مهر و دیگر مسئولین این شهرستان مهر مراسم تودیع و معارفه شهرداران مُهر برگزار شد.

محمد سکوت جهرمی شهردار مُهر در ابتدای صحبت‌های خود بیان داشت: تقدیر و تشکر می‌کنم از حسن اعتماد نسبت به این‌جانب از شورای اسلامی شهر مهر که این افتخار به دلیل حسن نیت و حسن اعتماد این شورای اسلامی برای من حاصل‌شده است که بتوانم در این دوره از خدمتم را در خدمت مردم شهروندان مهر باشم.

شهردار مهر در ادامه اظهار داشت: بسیار خوشحال و خورد سند هستم که این افتخار شامل حالم شده است و امیدوارم بتوانم در شهری که مردمان خوب و بزرگ و مذهبی هستند و شخصیت‌هایی در سطح ملی و کشوری هستند حضورداشته و دارند.

سکوت شهردار مهر در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: برنامه‌هایی در سطح شهر خواهیم داشت با استفاده از مشاورین و متخصصین و همه این کارها به سمع و عرض همه مردم و مسئولین خواهیم رساند و یقیناً ما برنامه‌های خوبی خواهیم داشت و اتمام پروژه‌هایی که نیمه‌تمام است و برنامه‌ریزی‌شده است و نیاز اصلی این شهر است با استفاده از تمام پتانسیل‌های موجود در سطح شهر و خارج از سطح شهرستان برنامه‌های و تدوین‌های راهبردی باهدف برنامه‌های توسعه‌ای کشور برنامه‌های 5 ساله بتوانیم اهداف و نیازهایی که وجود دارد را مرتع سازیم.

شایان‌ذکر است که محمد سکوت جهرمی متولد ۱۳۵۱ از جهرم، کارشناس کشاورزی و زراعت، کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک شهری از دانشگاه تهران، و مدت ۲۱ سال در شهرداری‌های جهرم، فسا، قیر و سعادت شهر خدمت کرده است.

پایان پیام/پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
سکوت، شهردار مُهر شد

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو