تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۶:۲۵:۰۵
به مناسبت برگزاری یادواره شهدای شهرستان مُهر:
پیام تشکر مجمع بسیج شهرستان از فرمانده سپاه شهرستان مُهر
لذا ضمن سپاس و قدردانی از حضور مردم انقلابی و شهیدپرور به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و بسیجیان در سراسر شهرستان از فرمانده بصیر و ولایت مدار سپاه شهرستان مُهر جناب سرهنگ رضایی و همه همکارانتان در حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج صمیمانه تقدیر و سپاس به عمل...

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهر، پیام تشکر مجمع بسیج شهرستان از فرمانده سپاه شهرستان مُهر

بسم رب الشهداء والصدیقین

امروز زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست. (مقام معظم رهبری مدظله‌العالی)

درود و سلام بی‌پایان به شهیدان راه حق، شهیدان اسلام، شهیدان انقلاب، شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهیدان ترور و نفاق و شهیدان مدافع حرم که غریبانه و مظلومانه و با اقتدا به امام و مولای خویش درراه دفاع از حریم علوی و حسینی جان خویش را نثار نموده و رفتند تا برای همیشه جاودانه تاریخ شوند و امروز فضای شهرمان به یاد و عطر شهیدان به‌ویژه 163 شهید والامقام شهرستان عطرآگین شد.

شهرستان مُهر شاهد یکی از بزرگ‌ترین رخدادهای فرهنگی و با حضور چهره‌های شاخص و انقلابی همچون سردار اسدی و سردار آهنگران در این شهرستان بودیم که به همت و تلاش ناحیه مقاومت سپاه شهرستان و با همکاری حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج برگزار شد.

لذا ضمن سپاس و قدردانی از حضور مردم انقلابی و شهیدپرور به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و بسیجیان در سراسر شهرستان از فرمانده بصیر و ولایت مدار سپاه شهرستان مُهر جناب سرهنگ رضایی و همه همکارانتان در حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج صمیمانه تقدیر و سپاس به عمل می‌آید.

مجمع بسیج شهرستان مُهر

پایان پیام/پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
پیام تشکر مجمع بسیج شهرستان از فرمانده سپاه شهرستان مُهر

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو