تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۵:۲۳
به مناسبت برگزاری یادواره شهدای شهرستان مُهر:
پیام تشکر پویش مردمی شبکه یاران انقلاب اسلامی شهرستان مُهر از فرمانده سپاه شهرستان مُهر
حضرتعالی و همکاران سبزپوشتان در سپاه شهرستان مُهر با مدیریت صادقانه و خالصانه و با درک بالا نسبت به مسائل فرهنگی که همراه با خلاقیت، نوآوری و جدیت در امور از سوی شما باعث و حامل آن گردید تا شاهد رزمایش بزرگ فرهنگی (قرآن، عترت، شهدا) در سطح شهرستان مُهر باشیم.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهر، پیام تشکر پویش مردمی شبکه یاران انقلاب اسلامی شهرستان مُهر از فرمانده سپاه شهرستان مُهر

بسمه‌تعالی

*ویجزی الذین احسنو بالحسنی*

"فرهنگ یک جامعه اساس هویتان جامعه است." (امام خامنه‌ای)

برادر ارجمند جناب آقای سرهنگ رضایی

فرمانده محترم ناحیه مقاومت سپاه شهرستان مُهر

ازآنجایی‌که دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جنگ رودرروی نظامی ناامید و به جنگ و شبیخون فرهنگی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی روی آورده‌اند و با ترفندهای مختلف و فرافکنی و وارونه جلوه دادن اخبار و واقعیت‌ها در فضای مجازی به دنبال اغفال جوانان ما هستند، حضرتعالی و همکاران سبزپوشتان در سپاه شهرستان مُهر با مدیریت صادقانه و خالصانه و با درک بالا نسبت به مسائل فرهنگی که همراه با خلاقیت، نوآوری و جدیت در امور از سوی شما باعث و حامل آن گردید تا شاهد رزمایش بزرگ فرهنگی (قرآن، عترت، شهدا) در سطح شهرستان مُهر باشیم.

آنچه مشخص و مبرهن است وجود شخصیتی همچون شما که از ویژگی‌هایی همانند؛ انقلابی، فکور، مدبر، استکبارستیز و شجاعت توأم با معنویت و بصیرت برخوردار هستید که در قبال وظایف خود با مردم‌سالاری دینی همراه با تفکر بسیجی باعث دلگرمی آحاد مردم شهرستان مُهر گردیده است. لذا بر خود لازم میدانیم که از تلاش‌های شما و همکارانتان در اجرای رزمایش بزرگ فرهنگی که اختتامیه آن با یاد و خاطره سرداران و 163 شهید شهرستان مُهر همراه بود قدردانی نماییم.

امیدواریم با توکل بر خداوند منان و توسل به اهل‌بیت عصمت و طهارت در همه عرصه‌های زندگی مشحون از عطر خوش نواز ولایت مطلقه فقیه و شهدا گران‌قدر باشید و به‌عنوان نیرویی خدمتگزار برای تعالی جمهوری اسلامی ایران گام‌های مستحکم و مستمری را بردارید و عاقبت‌به‌خیری که آرزوی دیرینه همه انبیا و اولیا و صلحان ما بود قرین زندگی پرنورتان باشد. ان شاالله

پویش مردمی شبکه یاران انقلاب اسلامی شهرستان مُهر

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
پیام تشکر پویش مردمی شبکه یاران انقلاب اسلامی شهرستان مُهر از فرمانده سپاه شهرستان مُهر

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو