تاریخ انتشار : ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸:۲۴
فتحی در گفت‌وگوی اختصاصی با عصر مُهر خبر داد:
آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در مُهر برگزار می‌شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مُهر گفت: این آزمون هم‌زمان با سراسر کشور، پنج‌شنبه دهم اسفندماه سال جاری در 16 رشته حفظ، 3 رشته ترجمه، مفاهیم قرآنی و 4 رشته مفاهیم اهل‌بیت (ع) بین ۱۱۰ نفر شرکت‌کننده و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه برگزار می‌گردد.

به گزارش سرویس قرآنی عصر مُهر، علی‌رضا فتحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهر در گفت‌وگوی اختصاصی به خبرنگار ما گفت: آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم و اهل‌بیت (ع) در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مُهر برگزار می‌گردد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهر با اشاره به فعالیت مؤسسات قرآنی تحت پوشش این اداره اظهار داشت: یکی از اهداف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ترویج و توسعهٔ فرهنگ قرآنی و ایجاد انگیزه در بین عموم جامعه خصوصاً نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت است که از آن جمله می‌توان به آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم و اهل‌بیت (ع) اشاره کرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان مُهر در بخش پایانی صحبت‌های خود بیان گفت: این آزمون هم‌زمان با سراسر کشور، پنج‌شنبه دهم اسفندماه سال جاری در 16 رشته حفظ، 3 رشته ترجمه، مفاهیم قرآنی و 4 رشته مفاهیم اهل‌بیت (ع) بین ۱۱۰ نفر شرکت‌کننده و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه برگزار می‌گردد.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
آزمون سرا سری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در مُهر برگزار می‌شود

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو