تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۷:۰۳:۵۷
امام جمعه مُهـر:
حافظان امنیت با شدت و جديت با مخالفان نظم و امنیت برخورد کنند
امام جمعه مُهر گفت: هر گروه، فرد، فرقه یا غیره بخواهد امنیت را به سخره بگیرد حافظان امنیت باید با شدت و جديت با مخالفان نظم و مخلان امنیت برخورد کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهر، نماز جمعه شهر مُهر باحضور مردم خداجوی این شهر به امامت حجت الاسلام اصغرشاکری امام جمعه مُهر در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام اصغر شاکری در ابتدا به مدیریت جهادی پرداخت و گفت: رهبر معظم انقلاب به مدیریت جهادی تاکید می کنند یعنی اینکه مسئولین باید از پشت میزها به وسط جامعه بیایند و مشکلات جامعه را بدون واسطه لمس و درمان کنند.

وی عدالت را یکی از محوری ترین مطالبات مردم شمرد و تصریح کرد: عدالت و اجرای عدالت کار بسیار مشکل و سختی است و موانع زیادی دارد که عزم راسخ و اراده جازم می خواهد.

این استاد حوزه و دانشگاه جانباختن تعدادی از هموطنان عزیز را تسلیت گفت و گریزی به اغتشاشات اخیر زدند و اظهار داشتند که نیروی نظامی و انتظامی و امنیتی در مسئله امنیت با هیچ کس نباید تعارف داشته باشند.

وی افزود: ما در اغتشاشات اخیر تعدادی از عزیزان نیروی خدوم انتظامی و بسیجی را از دست دادیم که مایه تاسف و تاثر است.

امام جمعه مهر در بخش پایانی صحبت های خود گفت: هر گروه، فرد، فرقه یا غیره بخواهد امنیت را به سخره بگیرد حافظان امنیت باید با شدت و جديت با مخالفان نظم و مخلان امنیت برخورد کنند.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
حافظان امنیت با شدت و جديت با مخالفان نظم و امنیت برخورد کنند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو