تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۰۳:۳۴
دلیران فعال رسانه ای نوشت:
"امام خمینی (ره)" انقلابی گری جاوید
دلیران فعال رسانه ای نوشت: باگذشت سال‌ها از پیروزی انقلاب اسلامی مردم همیشه درصحنه ایران، با اقتدا به آن روزهای قیام خونین سال 57، یک‌صدا و استوار پشت این انقلاب ایستاده‌اند و همواره با الگو گیری از رهنمودهای امام انقلابی خود، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، تمامیت ارضی سرزمین ایران را...

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهر، کلثوم دلیران فعال رسانه در یادداشت خود در خصوص انقلاب اسلامی نوشت: امام آمد... جمله‌ای که تیتر یک روزنامه‌های اواخر بهمن‌ماه سال 57 شد.

جمله‌ای قاطع، رسا و پر از امید برای مردمی زجرکشیده که سال‌های سال از جور و ستم شاه پهلوی به تنگ آمده بودند، انقلاب کردند، خروشیدند و با دادن هزاران شهید و زخمی بالاخره در 22 بهمن سال 57 به پیروزی رسیدند.

امام آمد و برای مردم ایران "استقلال"،" آزادی"،" جمهوری اسلامی" را به ارمغان آورد.

باگذشت سال‌ها از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز صلابت این جملهٔ پر از معنا ذره‌ای کاسته نشده است و مردم همیشه درصحنه ایران، با اقتدا به آن روزهای قیام خونین سال 57، یک‌صدا و استوار پشت این انقلاب ایستاده‌اند و همواره با الگو گیری از رهنمودهای امام انقلابی خود، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، تمامیت ارضی سرزمین ایران را حفظ و آن را در مقابل هجوم دشمنان تا به امروز بیمه کرده‌اند.

همه‌ساله با رسیدن ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همه خاطرات روزهای سخت و پر از التهاب سال 57 و قبل از آن تداعی می‌شود که سرانجام تحمل آن‌همه رنج به پیروزی جاودانه انجامید و کام مردم ایران که سال‌ها از ظلم رژیم ستم‌شاهی تلخ شده بود، برای همیشه شیرین شود.

حال این نکته قابل‌تأمل است که قدرتی بزرگ رأس این انقلاب وجود داشته و آن انقلابی گری مقتدر است که انقلاب اسلامی را بنیان‌گذاری و آن را به جهانیان معرفی کرد.

امام خمینی (ره) با انقلاب خود صاحب مکتبی الهی شد که پس از گذشت 40 سال از آن خوشبختانه امروز هزاران پیرو و رهرو در سراسر جهان دارد که خود را شاگرد این مکتب الهی می‌دانند.

پیروزی انقلاب اسلامی و بعدازآن همه‌ساله ایام دهه فجر میراث عظیم و گران‌قدری است که از سال‌های مبارزه با خفقان دوران شاه پهلوی برای مردم ایران به‌جامانده است و می‌طلبد مردم هوشیار و انقلابی ایران با تمام وجود آن را در مقابل هرگونه توطئه و دسیسه دشمنان داخلی و خارجی محافظت کنند.

چنانچه در طی سال‌های گذشته نیز مردم با دادن شهیدان زیادی در دوران جنگ تحمیلی، ترور و مدافعان حرم و بعدازآن به دنیا ثابت کردند تا پای جان از این انقلاب حراست کرده و همیشه پیرو و دنباله‌رو راه امام خمینی (ره) این انقلابی گر جاودانه خواهند بود.

به‌طورقطع، دهه فجر فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب، امام راحل (ره) و شهیدان است و نسل‌های امروز و آینده باید به‌خوبی بدانند که کشور اسلامی ایران بر پایه دین و خواست مردم بنیان‌گذاری شده و هیچ احدی نمی‌تواند به ایران و ایرانی تعرض کند.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو