تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷:۳۸
با حضور مسئولین کشوری:
کلنگ بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در مُهـر به زمین زده شد
کلنگ مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت شهرستان مُهـر بااعتبار ۱۵ میلیارد تومان با حضور فرماندار مُهر، نماینده، معاون عمران استانداری فارس، مشاور امور بانوان شرکت ملی گاز، رئیس برنامه‌ریزی و مشاور امور زنان وزارت نفت، مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز کشور، مدیرکل ورزش و جوانان فارس و...

به گزارش سرویس ورزشی عصر مُهر، قبل از ظهر امروز چهارشنبه کلنگ مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت شهرستان مهر بااعتبار ۱۵ میلیارد تومان با حضور موسوی فرماندار مُهر، علوی نماینده مردم لامرد و مُهر، رحیمی معاون عمران استانداری فارس، پاداشی مشاور امور بانوان شرکت ملی گاز، رضا دوست رئیس برنامه‌ریزی و مشاور امور زنان وزارت نفت، امیریان مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز کشور، کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس، دستغیب مدیرکل بانوان استانداری فارس و جمعی از ورزشکاران و مسئولین محلی به زمین زده شد

در ابتدای این مراسم سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن فجر انقلاب اسلامی بیان داشت: این پروژه بزرگ که امروز کلنگ آن به زمین زده خواهد شد قطعاً در تاریخ این شهرستان ماندگار خواهد شد.

سید محسن علوی نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: امیدواریم بتوانیم ب توان بیشتر جهت پیش برد اهداف شهروندان گام برداریم و روزبه‌روز شاهد حل مشکلات شهروندان در سطح هر دو شهرستان باشیم.

وی افزود: وحدت باعث برکت خواهد شد و کارهایی که امروز شاهد کلنگ زنی و یا افتتاح آن‌ها در سطح هر دو شهرستان هستیم حاصل تلاش و همان وحدتی است که در سطح هر دو شهرستان حاکم است و این حاصل تلاش همه مردم و مسئولین است و هیچ‌گاه این حجم از کارها و فعالیت‌ها حاصل تلاش و کوشش یک شخص نخواهد بود.

ما وحدت را در این پروژه به‌عین دیدیم و این پروژه ابتدا از طرف شهرداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان استارت آن زده شد و مکاتباتی انجام گرفت و رایزنی‌هایی انجام گرفت که حاصل تلاش موسوی فرماندار شهرستان، موسوی لاری وزیر اسبق کشور و علوی وزیر اطلاعات است و همه دست‌به‌دست یکدیگر دادند تا این پروژه بزرگ در جنوب استان فارس شکل بگیرد.

همه این زحمات ماندگار است و امیدواریم در آینده نیز شاهد همین وحدت و همین انسجام‌ها باشیم تا بتوانیم مشکلات شهروندان را یکی پس از دیگری حل کنیم و شاهد آن باشیم که منطقه ما به‌عنوان الگویی از سطح کشور باشد که اگر اختلافات سیاسی کنار بگذاریم و دست دوستی و وحدت بدهیم خدای متعال کمک خواهد کرد و تک‌تک مشکلات حل خواهد شد.

کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استانداری فارس گفت: این مجموعه ورزشی یکی از مجموعه‌های بزرگ ورزشی در جنوب کشور است.

وی افزود: این مجموعه شامل یک زمین چمن مصنوعی، یک سالن مسابقاتی چندمنظوره است که می‌تواند میزبان مسابقات بین‌المللی باشد، یک استخر شنا، یک ساختمان محل اقامت و یک سالن ویژه برای بانوان که بتواند با خیال راحت و آسوده در این مکان ورزش کنند و یک جاده سلامت در دورتادور این مجموعه احداث خواهد شد که مردم بتوانند در یک محیطی امن و ایمن ورزش کنند و همچنین چندین زمین تنیس در این مجموعه احداث خواهد شد.

این مسئول اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم مجموعه‌های ورزشی دیگری هم در این مجموعه احداث کنیم که یک محیط تفریحی و ورزشی برای سلامت شهروندان این شهرستان باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: امیدواریم این مکان یکی از پایگاه‌های بسیار خوب ما باشد که دیگر نیاز نباشد که افراد برای استعدادیابی و سنجش این مسافت را طی کنند و به مرکز استان سفر کند.

وی در پایان گفت: این مجموعه ورزشی تا انتهای سال ۹۸ کامل خواهد شد و به بهره‌برداری خواهد رسید و در ده روز آینده 17 زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال در شهرستان‌های لامرد و مُهر با مقام عالی وزارت و به‌صورت هم‌زمان افتتاح خواهد شد.

امیریان مدیریت نظارت بر طرح‌های منطق نفت‌خیز کشور بیان داشت: ما در هیچ کجای کشور مجموعه ورزشی به بزرگی این شهرستان مهر و لامرد نساخته‌ایم و این دو شهرستان نمونه هستند.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
کلنگ بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در مُهـر به زمین زده شد

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو