تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۷:۳۵:۵۸
شاکری در همایش مدافعان انقلاب اسلامی شهرستان مُهـر:
دشمنان توانستند رئیس مجلس و نخست وزیر دوره جنگ را در مقابل نظام قرار دهند
شاکری در جمع مردم مُهر گفت: در یک برهه‌ای دشمنان توانستند رئیس مجلس و نخست‌وزیر دوره جنگ را در مقابل نظام قرار دهند و توانستند اردوکشی خیابانی کنند ولی مردم وقتی حقیقت فهمیدند دیگر در پشت آن ماجرا قرار نگرفتند.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مهر، شامگاه سه‌شنبه همایش مدافعان انقلاب اسلامی شهرستان مهر با حضور شاکری عضو شورای اسلامی سابق تهران، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی شهرستان مهر، مردم و مسئولین شهرستان مهر در حسینیه امام رضا علیه الاسلام این شهر برگزار شد.

محمد رسول رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر در ابتدای این همایش بیان داشت: ملت ایران توانستند رژیم 2500 ساله شاهنشاه را سرنگون کنند و توانستند حوادث سال 78 را مدیریت کنند و توانستند چشمان عقاب در سال 88 را کور کردند و توانستند تمام توطئه‌های استکبار را خنثی کنند خواهند توانست مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان و جبهه نفاق را سرنگون کنند.

وی افزود: مثلثی که برگرفته از نقشه آمریکا است و پول عربستان و پادویی منافقین است آن‌ها بدانند که مدافعان انقلاب اسلامی بیدار هستند و آماده‌اند جان خود را فدای رهبر و سرزمین خود کنند، همان‌گونه که شهدای ما جان خود را نثار امنیت و اقتدار و عزت نظام و انقلاب اسلامی کردند، این مدافعان و این مردم ولایت مدار نیز آماده‌اند تا هرجایی که نظام و انقلاب نیاز باشد جان خود را نثار کنند.

از خدای متعال می‌خواهیم که از شر دشمنان داخلی و بیرونی چهره‌های محافظه‌کاری که سعی دارند نیروهای ارزشی را تحقیر و تضعیف کنند در امان بدارد.

مجتبی شاکری عضو چهارمین دور شورای سابق شهر تهران بیان داشت: مدافع حرم به کسی گفته می‌شود که می‌داند از چه چیزی می‌خواهد دفاع کند و شخصی که مدافع است باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

وی افزود: عنصرهایی که به نام ارزش‌های خون شهدا، اسلام، انقلاب و رهبری داریم مجموعه‌ای از آن‌ها همان عنصر ارزشمندی است که برای به دست آوردن آن بسیار زحمت‌کشیده شده است.

شاکری تصریح کرد: در زمان انقلاب علمای بزرگ و ارزشمندی بودند اما به‌محض اینکه به صحنه‌ای می‌رسیدند که باید با شاه مبارزه می‌کردند می‌گفتند نمی‌شود و ورود نمی‌کردند و حتی درزمانی که حضرت امام (ره) با شاه به مبارزه درخواست دیگر همراهی نکردند و کنار کشیدند.

این عضو شورای سابق تهران بیان داشت: تمام سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس به شاه مشاوره می‌دادند که چگونه با متدینین مبارزه و برخورد کنند که اندیشه حضرت امام نتواند پیروز شود.

شاکری تصریح کرد: بهترین مزارع و باغ‌ها که اسناد آن‌ها مشخص شد تعداد 40 هزار سند ملکی برای خواندان شاه بجا گذاشتند و تمام این اموال برای خود سند زدند.

وی ادامه داد: ما مدافع این انقلاب هستیم و می‌خواهیم از این انقلاب دفاع کنیم و دشمن به دنبال آن است که به این نظام ضربه بزند و برای این است که هزینه‌های بسیاری می‌کند و به دنبال نفوذ هستند که باور، اخلاق و ارزش‌های ما را برهم بزنند.

شاکری در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: آنچه می‌بینیم مقام معظم رهبری ماجرای فتنه بیان می‌کنند یعنی اینکه در یک برهه‌ای توانستند رئیس مجلس را مقابل نظام قرار دهند و نخست‌وزیر دوره جنگ را در مقابل نظام قرار دهند و توانستند اردوکشی خیابانی کنند ولی مردم وقتی حقیقت فهمیدند دیگر در پشت آن ماجرا قرار نگرفتند.

این مسئول خاطرنشان ساخت: در روزهای گذشته چند دختر روسری‌های خود را بر سر چوب کردند، شد مسئله اول مملکت که جای تعجب است درحالی‌که میلیون‌ها زن محجبه و مؤمن خوب و قابل‌ستایش در کشور وجود دارد، همه این‌ها نقش همان پیام‌رسان‌های خارجی است که در داخل شبکه‌سازی کرده‌اند.

وی افزود: حضرت آقا فرمودند: که می‌بایست از شبکه‌های پیام‌رسان داخلی حمایت کنید و حضرت آقا به مسئولین مهلت داده‌اند که باید تا فروردین‌ماه این کار انجام شود.

این مسئول یادآور شد: شاهد هستیم که امروزه تلگرام شده کاسبی کثافت‌ترین شغل‌ها و هر نوع فحشا، فساد، معامله حرام و هر نوع مسائل ضد اخلاقی و اهانت به تمام ارزش‌های ما از طریق شبکه تلگرام انجام می‌شود.

شاکری ادامه داد: یک جوان که می‌خواهد مدافع انقلاب، مدافع حرم باشد، می‌خواهد نماز بخواند اما آیا با این‌کاره‌ای ضد فرهنگی می‌شود یک جوان این مسیر را انتخاب کند و بسیاری از آفت‌هایی که وجود دارد ازاینجا سرچشمه می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: داعش حاصل همه تحلیل‌های غرب است وداعش را به وجود آوردند برای اینکه در سوریه مسلمان‌ها در مقابل همدیگر به ایستند و همدیگر را بکشند و وقتی داعشی های شکست‌خورده را به افغانستان انتقال می‌دهند و در آنجا آتش دیگری را می‌خواهند روشن کنند، کشورهای بسیاری غافل شدند و آن‌ها از این غفلت‌ها استفاده کردند بلکه می‌بایست دشمن را خوب شناخت و باید مطالعه کرد و استراتژی آن‌ها را شناخت، ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که من به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستم.

دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ما در کار خود جدی هستند و ما باید به‌درستی دشمن را بشناسیم، یک سری از مسئولین ما در داخل حتی عرضه محکم صحبت کردن ندارند و هنوز دشمن را از داخل خود بیرون نکرده‌اند و دشمن را دشمن نمی‌دانند.

ما باید به وعده‌های خدای متعال اطمینان کنیم

مجتبی شاکری در ادامه و در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان ساخت: افرادی که در نظام جایگاه، پست و مقام پیدا می‌کنند باید خداترس باشد که استفاده نکند چراکه امضا و جایگاه آن شخص قیمت پیدا می‌کند، همه ماها باید از خدای متعال بترسیم و اگر نترسیدیم از این جایگاه‌ها برای نفس عمارِ خود استفاده خواهد کرد و هستند امروزه افراد و وزیرانی که سرمایه آن‌ها هزار میلیارد است.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
دشمنان توانستند رئیس مجلس و نخست وزیر دوره جنگ را در مقابل نظام قرار دهند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو