تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۴۴:۵۴
فرمانده سپاه مُهـر در جمع مردم روستای سمنگان:
ما توانسته‌ایم تمام ترفندها و استراتژی‌های دشمن را در هم فروبریزیم
فرمانده سپاه شهرستان مُهـر گفت: ما توانسته‌ایم تمام ترفندها و استراتژی‌های دشمن را در هم فروبریزیم، دشمنان ما در این سال‌های گذشته خواسته‌اند به انقلاب اسلامی و دین ما ضربه بزند که با هوشیاری تمام مردم و مسئولین این نظام نتوانسته‌اند موفق شوند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، محمد رسول رضایی فرمانده سپاه شهرستان مُهـر در جمع مردم روستای سمنگان از توابع بخش اسیر شهرستان مُهـر بیان داشت: به گذشته تاریخ که نگاه می‌کنیم بودند افرادی که به دنبال پست و مقام و شهرت‌طلبی بودند و ما می‌بایست سرنوشت گذشتگان چه آن‌هایی که خوب و چه آن‌هایی که بد بودند را مرور کنیم و برای آینده خود تصمیم بگیریم که راه و منش کدام افراد را انتخاب کنیم و ادامه بدهیم.

وی افزود: ما باید به گذشته خود برگردیم و گذشته خود را مرور کنیم و ببینیم که آیا پیرو شیطان و شیطان سفتان بوده‌ایم و برای منافع خود حرکت کرده‌ایم و یا برای خدای متعال حرکت کرده‌ایم و صحبت کرده‌ایم.

فرمانده سپاه شهرستان مهر بیان داشت: دین و انقلاب اسلامی مسیر پرفرازونشیب و پرخطری را طی کرده است و امروز چهل سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و تا امروز به برکت خون مطهر و پاک شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و از حضور مردم درصحنه‌های مختلف و باوجود امامین انقلاب اسلامی شاهد سرافرازی و سربلندی انقلاب اسلامی نه‌تنها در کشور ایران اسلامی هستیم بلکه در سراسر دنیا هستیم به‌گونه‌ای که تمام توطئه‌های ابرقدرت‌های شرق و غرب را خنثی کرده‌ایم.

این عضو شورای تأمین شهرستان مهر تصریح کرد: ما توانسته‌ایم تمام ترفندها و استراتژی‌های دشمن را در هم فروبریزیم، دشمنان ما در این سال‌های گذشته خواسته‌اند به انقلاب اسلامی و دین ما ضربه بزند که با هوشیاری تمام مردم و مسئولین این نظام نتوانسته‌اند موفق شوند.

وی ادامه داد: اما این حضور مردم درصحنه‌های مهم، بصیرت مردم و تدابیر امامین انقلاب اسلامی و تأکید بر اعتقادات مردم بوده است که انقلاب اسلامی و دین ما در تمام دنیا تأثیرگذار باشد.

محمد رسول رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: امروز در داخل افرادی هستند که آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و تجهیزات دفاعی ما که‌برگ برنده ما در دنیا است را تضعیف کنند، می‌بایست ما مواظب باشیم و در فضای حقیقی و مجازی توفندها و توطئه‌های دشمنان را و در داخل ایران اسلامی جبهه سلطنت‌طلب و جبهه نفاق را رصد کنیم و نباید اجازه دهیم که هر کاری که دوست دارند انجام بدهند.

 پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
ما توانسته‌ایم تمام ترفندها و استراتژی‌های دشمن را در هم فروبریزیم

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو