تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳:۵۳
به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار:
دیدار خادم یاران رضوی شهرستان مُهـر با پرستاران بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مُهـر
قبل از ظهر امروز سه‌شنبه به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار خادم یاران آستان قدس رضوی شهرستان مُهـر با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهـر دیدار و سپس با حضور در بیمارستان فاطمه الزهرا مُهـر با پرستاران این بیمارستان دیدار و از پرستاران با شاخه گل و شیرینی تجلیل شد.

به گزارش سرویس فرهنگی عصر مُهـر، قبل از ظهر امروز سه‌شنبه به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار خادم یاران آستان قدس رضوی شهرستان مُهـر با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهـر دیدار و سپس با حضور در بیمارستان فاطمه الزهرا مُهـر با پرستاران این بیمارستان دیدار کردند.

محمد فرزانه مسئول کانون خادم یاران رضوی شهرستان مهر در دیار با حسن خلیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهـر در ابتدای صحبت‌های خود ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار بیان داشت: حضرت زینب کبری (س) در آن برهه از تاریخ یک پرستار نمونه بود و بعد از واقعه کربلا نیز کاروان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام را رهبری کرد و دوران اسارت دستانش نوازش گر یتیمان و بی‌سرپرستان بود.

مسئول کانون خادم یاران شهرستان مهر افزود: حضرت زینب سلام‌الله علیها موقعیت‌شناس بود و موقعیت پیش‌آمده را به‌درستی انتخاب کرد و ارزش و عظمت حضرت زینب کبری (س) به حدی بزرگ و ستودنی است که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: ارزش و عظمت حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها به خاطر موضوع و حرکت عظیم انسانی و اسلامی وی و بر اساس تکلیف الهی بود.

محمد فرزانه مسئول کانون خادم یاران شهرستان مهر در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: بیماران امروز خدمات و تلاش‌های پُر مِهر شما و پرستاران را لمس می‌کنند و مشاهده می‌کنند که پرستاران چه زحمت‌هایی می‌کشند.

در ادامه این دیدار سید حسن خلیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر بیان داشت: تقدیر و تشکر دارم از همه عزیزان و خادم یاران آستان قدس رضوی در شهرستان مُهـر که برنامه‌های خود را بدون هیچ چشم‌داشت مادی نسبت به فعالیت‌های فرهنگی و اقدامات خیرخواهانه‌ای که در این کانون برگزار می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهـر خاطرنشان ساخت: پرستاران سپید پوشیدگانی هستند که در سخت‌ترین شرایط و حتی درزمانی که همه ما خواب و در حال استراحت هستیم در حال کاهش رنج و درد بیماران هستند.

سید حسن خلیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در پایان اظهار داشت: ما بر خود می‌بالیم و افتخار می‌کنیم که پرستاران را با همه خستگی‌ها و مشکلاتی که در شغل و حرفه پرستاری است به قوت وا‌می‌دارند و نیمی از حوزه درمان در دست پرستاران سخت‌کوش است و اگر نبود زحمات و خدمات این پرستاران کار پزشک و پیراپزشکان به نتیجه نمی‌رسید.

شایان‌ذکر است در ادامه ضمن دیدار از پرستاران این بیمارستان به‌رسم احترام از پرستاران با شاخه گل و شیرینی تجلیل شد.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
دیدار خادم یاران رضوی شهرستان مُهـر با پرستاران بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مُهـر

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو