تاریخ انتشار : ۳۰ دي ۱۳۹۶ - ۸:۲۶:۳۵
امام جمعه مُهـر:
دادستان به مشکل شهر خوزی ورود کند
امام جمعه مهر گفت: اگر نیاز است از دادستان شهرستان می‌خواهیم به‌عنوان مدعی‌العموم به این موضوع ورود کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، نماز باشکوه و وحدت‌آفرین جمعه شهر مُهـر به امامت حجت‌الاسلام شاکری امام‌جمعه شهر مهر و با حضور مردم در مصلای نماز برگزار شد.

حجت‌الاسلام اصغر شاکری امام‌جمعه مهر در ابتدای صحبت‌های خود به موضوع و مشکل شهر خوزی پرداخت و بیان داشت: مشکلی که امروز گریبان گیر شهر خوزی شده است باید حل شود، محیط‌زیست و منابع طبیعی به این موضوع ورود و این موضوع را بررسی و حل کنند.

وی افزود: اگر نیاز است از دادستان شهرستان می‌خواهیم به‌عنوان مدعی‌العموم به موضوع و مشکل شهروندان شهر خوزی ورود کنند.

امام‌جمعه مهر با اشاره به میلاد بنی‌هاشم علیها الاسلام، روز پرستار و جشن نیکوکاری گفت: نام‌گذاری این ایام از باب نمادین است، این ایام و این اصناف زحمتکش همچون پرستاران و گروه نیازمندان را از یاد نبریم.

حجت‌الاسلام شاکری با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب که فرمودند غلط زیادی آمریکا در خصوص قدس به‌جای نخواهد رسید گفت: به حمدالله شاهد انزوای روزافزون ایالت مستکبرِ متحده آمریکا هستیم.

حجت‌الاسلام شاکری ادامه داد: امروز آمریکا در جامعه جهانی جایگاه سابق خود را ندارد و در حال سقوط است و دلیل این مطلب، مقابله خیلی از کشورها است که به خود جرات دادند و به رأی آمریکا در شورای امنیت نه گفتند.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: فرصت مغتنمی برای کشورهای اسلامی ازجمله ایران و بقیه کشورها مثل روسیه است که از این فرصت نهایت استفاده را ببرند و این زورگوی بین‌المللی و مداخله‌گر جهانی را سر جای خود بنشانند.

حجت‌الاسلام شاکری در بخش دیگری از صحبت‌های خود گریزی هم به موضوع نفت‌کش ایرانی زد و گفت: حادثه تلخ و جانکاه نفت‌کش بزرگ سانچی را به محضر ولی‌عصر (عج) و رهبر فرزانه انقلاب و خانواده‌های معزز داغدار آن‌ها تسلیت می‌گوییم و اهل سانچی برای همیشه در تاریخ و حافظه ملت ایران باقی خواهند ماند.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
دادستان به مشکل شهر خوزی ورود کند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو