تاریخ انتشار : ۲۴ دي ۱۳۹۶ - ۷:۵۰:۰۱
شهردار اسیر در گفت‌وگوی اختصاصی با عصر مُهـر:
شهرداری اسیر دو پله ارتقا یافت
ابراهیمی شهردار اسیر گفت: شهرداری شهر اسیر از درجه‌یک به درجه سه ارتقاع یافت و این امر به همت تلاش‌های کارکنان خدوم شهرداری، شورای اسلامی، مردم، بخشدار، نماینده و فرماندار شهرستان مُهـر صورت پذیرفته است.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، ابراهیم ابراهیمی شهردار اسیر در گفت‌وگوی اختصاصی به خبرنگار ما گفت: شهرداری شهر اسیر از درجه‌یک به درجه سه ارتقاع یافت و این امر به همت تلاش‌های کارکنان خدوم شهرداری، شورای اسلامی، مردم، بخشدار، نماینده و فرماندار شهرستان مُهـر صورت پذیرفته است.

شهردار اسیر افزود: این امر به همت تلاش‌های کارکنان خدوم شهرداری، شورای محترم اسلامی در دوره‌های چهارم و پنجم، بخشدار خدوم، نماینده محترم و فرماندار سخت‌کوش شهرستان صورت پذیرفته است

شهردار اسیر یادآور شد: این ارتقاع تحقق نمی‌شد مگر باارادهٔ مردم عزیز و بزرگوار شهر به‌ویژه خانوادهٔ محترم شهدا و ایثارگران که امیدواریم شاهد شهری "اسیری" آبادتر و سرافراز درخور نام و تاریخ پرافتخار شهر اسیر باشیم.

شهردار اسیر در ادامه بیان داشت: شهرداری‌ها بر اساس بسیاری از فاکتورها درجه‌بندی می‌شوند که این درجه‌بندی از 1 تا 12 است.

ابراهیم ابراهیمی افزود: جمعیت، درآمد بودجه سالانه شهرداری، امکانات، قابلیت و توانایی‌های خدماتی و عمرانی در توسعه شهری و موقعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در ارتقاء درجه شهرداری‌ها تأثیرگذار است.

شهردار اسیر ابراز امیدواری کرد که با ارتقاء یک‌درجه‌ای شهرداری سنندج بتوانیم با اجرای طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی گام مهمی در جهت توسعه و آبادانی سطح شهر برداریم و بتوانیم کارها و پروژه‌هایی در سطح شهر اسیر و توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل شهری و رفاه شهروندان شود. 

انتهای پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
شهرداری اسیر دو پله ارتقا یافت

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو