تاریخ انتشار : ۸ دي ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱:۵۸
به مناسبنت 9 دی:
جریانی که در سال ۸۸ پرچم مخالفت با نظام را برافراشتند به دنبال براندازی نظام بودند
جریانی که در سال ۸۸ پرچم مخالفت با اصل نظام را برافراشته و در پی براندازی بودند و امروز در عین بلند کردن علم ولایتمداری به دنبال راه‌اندازی فتنه اقتصادی هستند و این به‌مراتب خطرناک‌تر از فتنه سیاسی است چراکه مردم فشارهای اقتصادی را متوجه کسانی می‌دانند که صبح تا شب قال رهبری از دهانشان...

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، امروز و پس از گذشت ۸ سال از فتنه ۸۸ که به خط قرمز نظام و رهبری معروف است، متأسفانه هنوز ریشه‌های این جریان پلشت و خائن خشکانده نشده است و همه‌روزه شاهد به‌کارگیری یکی از نیرومحرکه‌های فتنه در پست‌ها هستیم و گاهی هم می‌بینیم عزل و نصب‌ها در هر منطقه به دست عوامل فتنه صورت می‌پذیرد و این یعنی حکمرانی غیرمستقیم ایشان بر امور حکومتی در هر منطقه که گماشتگان را مجبور به اطاعت می‌نماید.

باید بپذیریم که فتنه گران بعضاً به برخی مراکز تصمیم‌گیری نظام دست‌یافته‌اند و این خود می‌تواند در آینده نزدیک نظام را دچار چالش جدی کند. کسانی که در جلوت پایبند به انقلاب معرفی می‌شوند و نقد آنان برچسب ضد نظام را حواله‌ات می‌کند ولی در خلوت ۱۸۰ درجه برخلاف اصول انقلاب حرکت می‌کنند و با عوامل فتنه ارتباط نزدیک دارند.

جریانی که در سال ۸۸ پرچم مخالفت با اصل نظام را برافراشته و در پی براندازی بودند و امروز در عین بلند کردن علم ولایتمداری به دنبال راه‌اندازی فتنه اقتصادی هستند و این به‌مراتب خطرناک‌تر از فتنه سیاسی است چراکه مردم فشارهای اقتصادی را متوجه کسانی می‌دانند که صبح تا شب قال رهبری از دهانشان نمی‌افتد.

 پس وظیفه عماریان رهبری سنگین‌تر است و باید پس از به‌روزرسانی چهره فتنه گران به تشریح نحوه عملکرد این جماعت برای کشاندن مردم به کف خیابان‌ها به دلیل ناکارآمدی‌های خودشان درزمینهٔ اقتصاد بپردازند و به مردم بفهمانند که این شرایط بحرانی ماحصل رأی خودتان هست و می‌طلبد که مردم را از این خطری که در برخی شهرهای بزرگ شروع به خیزش کرده هوشیار کنند.

درواقع باید گفت فتنه وارد فاز جدیدی شده است، و آن نمایش ناکارآمدی نظام در بعد اقتصادی توسط کسانی است که می‌خواستند در سال ۸۸ سر به تن نظام نباشد و از هیچ تلاشی هم برای رسیدن به این هدف کثیف فروگذار نکردند.

 اینجاست که مدعیان بصیرت که ۹ دی را پایانی بر خط بطلان نفوذی‌ها می‌دانند باید ملتفت باشند که برای نابودی بقایای فتنه که این روزها با سو استفاده از تجمعات مردمی که علیه فشار اقتصادی در حال شکل‌گیری هست، تنها رمز پیروزی بر کید فتنه گران، وحدت بین دلسوزان انقلاب است.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
جریانی که در سال ۸۸ پرچم مخالفت با نظام را برافراشتند به دنبال براندازی نظام بودند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو