تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۰۹
رئیس هلال احمر شهرستان مُهر در گفت‌وگوی اختصاصی با عصر مُهر:
جمعیت هلال احمر شهرستان مُهـر این آمادگی را دارد برای کمک به شهرهای زلزله زده اعزام شود
رئیس هلال احمر شهرستان مُهر گفت: این آمادگی را داریم که نیرو، امکانات و تجهیزاتی که در اختیارداریم به این استان و شهرستان‌های هم‌جوار کرمانشاه ارسال کنیم.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، حسن مقیمی رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان مهر در خصوص زلزله کرمانشاه در گفت‌وگوی اختصاصی بیان داشت: من و تمامی همکاران و نیروهای امدادی جمعیت شهرستان مهر آمادگی این راداریم که به استان کرمانشاه جهت کمک به مردم زلزله‌زده این استان کمک کنیم.

 

وی افزود: همچنین آمادگی این راداریم که امکانات و تجهیزاتی که در اختیارداریم به این استان و شهرستان‌های هم‌جوار کرمانشاه ارسال کنیم.

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان مُهر در ادامه صحبت‌های خود گفت: آمادگی این راداریم که کمک‌های مردمی به هم‌وطنان حادثه‌دیده زلزله مناطق غربی کشور را جمع‌آوری کنیم.

 

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود به نحوه کمک‌ها بیان داشت و گفت: کمک‌های غیر نقدی شامل پتوی نو، لوازم گرمایشی، خرما، قصب، کشمش، کنسرو و خشکبار، لوازم بهداشتی، شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد است.

 

وی افزود: کمک‌های نقدی از طریق صندوق جمعیت هلال‌احمر (با مراجعه به شعبه جمعیت هلال‌احمر شهرستان مُهر به آدرس بلوار خلیج‌فارس جنب اداره راه و شهرسازی و پایگاه‌هایی که در سطح شهر از امروز دایر خواهد شد جمع‌آوری خواهد شد.

 

این مسئول در پایان گفت: مردم شهرستان مُهـر می‌توانند از طریق بانک عامل و شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ در نزد بانک‌های ملت، ملی، صادرات، رفاه، مسکن، دی، تجارت، سپهر، پارسیان، شهر، آینده ) هزینه موردنظر خود را به این شماره‌حساب‌ها واریز نمایند و فیش آن را به جمعیت هلال‌احمر شهرستان مُهر تحویل دهند.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
جمعیت هلال احمر شهرستان مُهـر این آمادگی را دارد برای کمک به شهرهای زلزله زده اعزام شود

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو