تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸:۲۶
در حال بروز رسانی...
افزایش جان باختگان زلزله غرب کشور به 200 نفر
به دنبال وقوع زلزله شدید در سلیمانیه عراق برخی از استان های غربی کشورمان لرزیدند که در پی آن تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز زخمی شده اند.
به سرویس اجتماعی عصر مُهـر، لرزیدن تعداد زیادی از استان‌های کشور طی شامگاه یکشنبه موجب وحشت عمومی و حضور مردم در خیابان‌ها شد. 

بر اساس برخی گزارش ها زمین لرزه در بغداد، کربلا و نجف به وقوع پیوسته است و در ایران هم استان های کرمانشاه و کردستان بخصوص شهرهای ایلام و یاسوج و قصر شیرین لرزیده است.
 

مطابق اطلاعات اولیه منشأ لرزش استان‌های مختلف کشورمان وقوع زلزله در مرز کرمانشاه با کشور عراق بوده است. این زمین‌لرزه در منطقه «ازگله» استان کرمانشاه ثبت‌شده است.

 

افزایش جان باختگان زلزله غرب کشور به 200 نفر

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه آخرین آمار کشته‌های زمین لرزه 7.3 ریشتری شب گذشته (21 آبان) را حدود 200 نفر اعلام کرد.


وی افزود: تعداد دقیقی از آمار زخمی‌ها نداریم، زیرا تعدادی از آنها به استان‌های دیگر اعزام شده‌اند.وی بیشترین میزان خسارت و کشته و زخمی‌ها را نیز مربوط به شهرستان سرپل‌ذهاب دانست.

 

۱۴۱ کشته و ۸۶۶ مصدوم، آخرین آمار از زلزله کرمانشاه
سعیدی معاون سازمان مدیریت بحران کشور در گفت‌وگو با شبکه خبر در این باره اظهار کرد: آمار کشته شدگان و مصدومان حادثه زلزله اخیر متغیر است اما تا این لحظه، حادثه مذکور ۱۴۱ کشته و ۸۶۶ مصدوم داشته است.

 

فهرست کشته شدگان براساس شهرها بدین شرح است:

ازگل ۴ نفر
گهواره ۳ نفر
کرند ۱۳ نفر
سر پل ذهاب ۹۷
ثلاث ۹ نفر
اسلام اباد  ۱۳ نفر
قصر شیرین ۲ نفر

 

بزرگی این زمین لرزه ۷.۳ در مقیاش ریشتر بوده است که استان کرمانشاه - حوالی ازگله در ساعت ۲۱:۴۸:۱۶ شامگاه گذشته را به لرزه در آورده است.پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
افزایش جان باختگان زلزله غرب کشور به 200 نفر

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو