تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۱۲:۴۸
تحلیلی بر تصادفات شهرستان:
برخورد دو موتورسیکلت در وراوی دو نفر را به کام مرگ کشاند
اگر یک اورژانس در مرکز بخش وراوی شهرستان مُهـر فعالیت داشته باشد مطمئناً در چنین حوادث دل‌خراشی می‌توانند زودتر و بهتر به افراد حادثه‌دیده خدمات‌رسانی کنند و شهروندانی که درصحنه حضور خواهند داشت دیگر مجبور نخواهند شد افراد حادثه‌دیده را با خودروی شخصی به بیمارستان‌های هم‌جوار اعزام کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، شب گذشته در شهر وراوی از توابع شهرستان مُهـر دو موتورسیکلت با یکدیگر برخورد و بعد از برخورد یک موتورسیکلت در آتش سوخت و دو نفر در این حادثه دل‌خراش جان خود را از دست دادند.


این تصادفات در حالی رخ می‌دهد که در چند روز گذشته اگر نگاهی به تصادفات شهرستان مُهـر داشته باشیم می‌بینیم که تصادفات در شهرستان افزایش‌یافته است که باید در این خصوص مسئولین مربوطه علت افزایش این تصادفات را توضیح دهند.


از نگاهی دیگر در همین تصادف هم می‌بینیم که تصادف در جاده وراوی به روستای میرملکی رخ‌داده است که خوش‌بینانه‌ترین مسافت 25 کیلومتر تا مرکز شهر مهر است و اورژانس شهر مُهـر می‌بایست مسافت 25 کیلومتری را از مرکز شهر مُهـر به بخش وراوی اعزام و سپس به محل تصادف اعزام که بعد از شهر وراوی است برود تا به محل تصادف برسد.


آیا افرادی که در این تصادف زخمی می‌شوند و خون‌ریزی بالایی دارند می‌توانند در خوش‌بینانه‌ترین حالت 25 دقیقه منتظر رسیدن اورژانس باشند؟؟؟


سؤال اینجا است، اگر یک اورژانس در مرکز بخش وراوی شهرستان مُهـر فعالیت داشته باشد مطمئناً در چنین حوادث دل‌خراشی می‌توانند زودتر و بهتر به افراد حادثه‌دیده خدمات‌رسانی کنند و شهروندانی که درصحنه حضور خواهند داشت دیگر مجبور نخواهند شد افراد حادثه‌دیده را با خودروی شخصی به بیمارستان‌های هم‌جوار اعزام کنند.


بررسی‌های تیم چندرسانه‌ای عصر مُهـر نشان می‌دهد که در حال حاضر در شهرستان مُهر سه اورژانس جاده‌ای فعال است که یک پایگاه اورژانس جاده‌ای در شهر مُهـر و دو اورژانس جاده‌ای دیگر محدوده جغرافیایی در بخش اسیر واقع‌شده است.


امیدواریم که مسئولین مربوطه با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و بهتر و همچنین با افزایش پایگاه اورژانس جاده‌ای در شهرستان و یا تجهیز کردن درمانگاه‌های بخش‌های وراوی و گله‌دار به آمبولانس و تکنسین جلوی این‌چنین حادثه‌ها را گرفته و تا دیگر شاهد رخ دادن این‌گونه حوادث دل‌خراشی در شهرستان نباشیم.


این سایت خبری در روزهای آینده به سراغ مسیرها و جاده‌هایی روستایی و شهری خواهد رفت، چون بسیاری از این مسیرها خود کمک به حادثه خواهد کرد و علت را از مسئولین مربوطه جویا خواهد شد.
پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
برخورد دو موتورسیکلت در وراوی دو نفر را به کام مرگ کشاند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو