تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳:۲۹
حمایت شهرداران شهرستان مُهـر از سپاه پاسداران
فرمانده سپاه مُهر: سپاه با جمع‌کردن بساط داعش و النصره در منطقه باعث عصبانیت ترامپ و نتانیاهو شده است
قبل از ظهر امروز شنبه شهرداران شهرهای اسیر، گله‌دار و مُهـر ضمن محکوم کردن اظهارات اخیر ترامپ با رضایی فرمانده سپاه شهرستان مُهـر دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، قبل از ظهر امروز شنبه شهرداران شهرهای اسیر، گله‌دار و مُهـر ضمن محکوم کردن اظهارات اخیر ترامپ با رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

در ابتدای این دیدار سید علی‌اصغر علامه شهردار مُهـر ضمن محکوم کردن سخنان رئیس‌جمهور امریکا گفت: سخنان ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا سراسر توهین به ملت ایران اسلامی و پر از تناقض بود.

 

شهردار مُهـر افزود: دولت امریکا برای مردم ایران شناخته‌شده است و اگر 100 سال اخیر را رصد کنیم می‌بینیم که امریکا همیشه در مقابل ملت ایران ایستاده است و در طول این دهه‌ها همیشه از افراد و کشورهایی حمایت کرده است که تماماً در اختیار آن‌ها بوده‌اند و کشورهایی که استقلال داشته‌اند آن‌ها را حذف می‌کردند.

 

این مسئول در ادامه بیان داشت: در کودتای ۲۸ مرداد ۳۲ دولت قانونی مصدق با حمایت امریکا و با کودتایی که انجام شد دولت قانونی مردمی را سرنگون و دوباره دیکتاتوری را احیا کردند، دولت امریکا از مردم ایران سخن می‌گوید درصورتی‌که هواپیمای مسافربری ایران در اسمان زدند وزنان و کودکان بی‌گناه ایرانی را به کام مرگ فرستاد.

 

شهردار مهر یادآور شد: ترامپ از تمدن ایران سخن می‌گوید درصورتی‌که خلیج‌فارس را خلیج عربی می‌نامد، دولت باج‌گیر ترامپ جای جلاد و شهید را عوض کرده است.

سید علی‌اصغر علامه در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان ساخت: ترامپ سپاه پاسداران جمهوری اسلامی را تروریسم می‌نامد درصورتی‌که تمام دنیا می‌دانند اگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود امروز از عراق، سوریه و لبنان چیزی باقی نمانده بود و ملت ایران به سپاه پاسداران افتخار می‌کنند که در دنیا از مظلومین دفاع می‌کنند.

 

وی ادامه داد: آقای ترامپ طوری صحبت کردند که فکر کنیم دچار فراموشی شده باشد احتمالاً فراموش کردند که مردم بی‌دفاع یمن با سلاح‌های آمریکایی در حال کشته شدن هستند، طوری صحبت کردند که فکر کنم دولت خون‌خوار و قبیله ایی سعودی که عامل فتنه در منطقه است را تطهیر کنند.

 

این مسئول یادآور شد: امروز مسلمانان میانمار با حمایت چه کشورهایی به‌طور فجیع کشته می‌شوند و در دنیا عامل بی‌ثباتی و خونریزی اسرائیل و عربستان و امریکا هستند که با در دست داشتن ثروت می‌خواهند قدرت‌نمایی کنند درصورتی‌که قطعاً با شکست مواجه خواهند شد.

 

علامه خاطرنشان ساخت: ملت ایران هیچ‌گاه به امریکا اعتماد نداشته و نخواهد داشت و بزرگ‌ترین دستاورد برجام ثابت کردن بی‌اعتماد بودن امریکا است و خوشبختانه رفتار و کردار دور از انسانیت و اخلاق امریکا هرروز باعث اتحاد بیشتر در کشور ما خواهد شد.

 

سید علی‌اصغر علامه شهردار مهر در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: امیدواریم دولت و ملت و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب به مسیر خود ادامه خواهند داد و قاطعانه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و امنیتی خود که باعث امنیت و آرامش کشور و منطقه خاورمیانه شده‌اند حمایت خواهیم کرد.

در ادامه مهدی نوری شهردار گله‌دار گفت: حمایت از بسیج و سپاه و اقدامات در داخل و خارج از مرزهای میهن اسلامی انجام می‌دهد وظیفه‌ای همگانی است و صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور آمریکا علیه سپاه محکوم است.

 

در ادامه این دیدار ابراهیم ابراهیمی شهردار اسیر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: حضرت امام (ره) فرموده‌اند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

 

شهردار اسیر در ادامه از طرف مردم و کارکنان شهرداری اسیر خاطرنشان ساخت: بیانات سخیفانِ ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا بر ضد سپاه پاسداران و ایران اسلامی را محکوم کردند.

 

این مسئول یادآور شد: این اظهارات، جوسازی‌ها و دستپاچگی‌های مقامات آمریکا، متوجه ارزش‌های بالا و دستاوردهای تیم دیپلماسی ایران می‌شویم و باید به سپاه نیز تبریک گفت که این صحبت‌ها، ناشی از استیصال آمریکا و غرب است و قدرت بالای نیروهای سپاه در خارج و داخل از مرزهای میهن اسلامی است و همهٔ این رفتارها یعنی موقعیت بالای همه‌جانبه نظام و انقلاب در عرصه‌های بین‌الملل و سیاسی است.

ابراهیمی تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم و به خود می‌بالیم که یک بسیجی هستیم و در خدمت نظام و انقلاب بوده و هستیم، و بر خود لازم میدانیم همیشه در جهت وحدت با هر سلیقه، نژاد و مذهب همانند گذشته و در طول انقلاب در جهت حفظ وحدت به‌تمام‌معنا تلاش کنیم و این حرکت، یک ظرفیت بالای نظام جمهوری اسلامی است که در مقابل تهدیدها همه یک‌صدا به‌عنوان سرباز نظام و رهبری عزیز و انقلاب عمل می‌کنیم و قطعاً آمریکا به فرموده امام هیچ غلطی نمی‌کند.

 

در ادامه این دیدار محمد رسول رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر ضمن تقدیر و تشکر از حضور شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها بیان داشت: چهره آمریکا برای ملت ایران و رهبر انقلاب اسلامی آشکار بوده است و امروز سخنان ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا چهره واقعی آمریکا را برای جهانیان نیز آشکار ساخت.

 

فرمانده سپاه شهرستان مهر افزود: بزرگ‌ترین دستاورد برجام بی‌اعتمادی به آمریکا است که بارها توسط مقام معظم رهبری بیان‌شده است.

 

این عضو شورای تأمین شهرستان مهر در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان ساخت: مقام معظم رهبری از ابتدا بیان داشتند که برجام نباید اهرم فشار دشمن بر ملت ایران باشد و دشمنان هرزمانی که خواستند به ملت ایران فشار وارد کنند و امروز صحبت‌های بیهوده ترامپ استراتژی و اهداف شوم آن‌ها را مشخص کرد.

رضایی یادآور شد: اقتدار سپاه پاسداران و محبوبیت سپاه نیز مختص امروز نیست بلکه حضرت امام خمینی (ره) فرموده‌اند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود، و درجایی دیگر فرموده‌اند من بر دست و بازوی بسیجیان بوسه می‌زنم و در فرمایشاتی دیگر فرموده‌اند که رهبر من آن طفل 13 ساله‌ای است که نارنجک به خود می‌بندد و زیر تانک می‌رود.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری با انداختن چفیه بر دوش خود نشان دادند که سپاه و بسیج همیشه در خط مقدم جبهه فرهنگی است.

 

فرمانده سپاه شهرستان مهر در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان داشت: تمام برنامه‌های سپاه تکلیفی است از طرف رده مافوق ابلاغ‌شده است و برنامه‌های راهبردی سپاه قبل از ابلاغ قطعاً به تائید مقام معظم رهبری رسیده است و این‌جانب به‌عنوان خادم مردم شهرستان مهر در جهت تقویت نظام و انقلاب اسلامی و حراست و پاسداری از دستاوردهای انقلاب از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد و با مسئولینی که در این راه حرکت می‌کنند و هدفشان خدمت‌رسانی به مردم است وحدت داشته و تعامل خواهم داشت و دست همه آن‌ها را می‌بوسم.

 

محمد رسول رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: امروز صحبت‌های ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا دو موضوع را برای جهانیان روشن ساخت، اول اینکه آمریکا هیچ زمان قابل‌اعتماد نبوده و نیست و دوم اینکه سپاه از بزرگ‌ترین مؤلفه‌های قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و با اقدامات خود و جمع‌کردن بساط داعش و النصره در منطقه باعث عصبانیت ترامپ و نتانیاهو شده است.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
فرمانده سپاه مُهر: سپاه با جمع‌کردن بساط داعش و النصره در منطقه باعث عصبانیت ترامپ و نتانیاهو شده است

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو