تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴:۵۰
رستمی دادستان شهرستان مُهـر:
چشمان بیدار و تیزبین پلیس، امنیت مردم را تأمین و رصد می‌کند
رستمی دادستان شهرستان مُهـرگفت: چنانچه بخواهیم شاهد یک امنیت پایدار در جامعه باشیم ازیک‌طرف پلیس باید از پشتیبانی مردم برخوردار باشد و از سوی دیگر مردم نیز باید به مسائل و نکات مختلف توجه داشته باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان مُهـر با حضور اعضاء شورای تأمین، شورای اداری، شورای اسلامی شهر و روستا، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، مسئولین ادارات و معتمدین این شهرستان در منطقه انتظامی شهرستان مُهـر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پیام سردار فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرائت و در ادامه سرهنگ فرمانی فرمانده انتظامی شهرستان مُهـر به سخنرانی پرداخت.

 

در ادامه سرهنگ فرمانی ضمن خیرمقدم از مدعوین و تبریک هفته نیروی انتظامی به‌تمامی اعضای شرکت‌کننده گزارشی از وضعیت پلیس شهرستان مُهـر ارائه داد.

 

در ادامه حجت‌الاسلام شاکری امام‌جمعه مهر بیان داشت: پلیس امروزه پرانگیزه‌تر از همیشه در بین جامعه حضور دارد و با تلاش‌های این سربازان انقلاب اسلامی است که مردم در امنیت کامل به سر می‌برند.

 

امام‌جمعه مهر تصریح کرد: نظم و انضباط در جامعه بسیار مهم و اساسی است و اگر نظم و انضباط در یک جامعه وجود نداشته باشد تمام جامعه به هرج‌ومرج خواهد کشید و دیگر نمی‌توان آن جامعه را یک جامعه اسلامی نامید.

حجت‌الاسلام شاکری در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: تمامی فشارهای که آمریکا به کشور ایران اسلامی می‌آورد برای این است که مردم ایران بصیرت و آگاهی کافی نسبت به مسائل روز دنیادارند.

امام‌جمعه مهر در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: امروز عقب‌افتاده‌ترین مردمان به لحاظ سیاسی مردم آمریکا هستند.

رستمی دادستان شهرستان مُهـر در سخنانی ضمن تبریک این هفته به کلیه کارکنان حاضر در این مراسم عرصه‌های فعالیت پلیس را بسیار گسترده و دائمی برشمرد و گفت: در تمامی لحظات چشمان بیدار و تیزبین پلیس، امنیت مردم را تأمین و رصد می‌کند.

 

رستمی پلیس را عامل آسایش و امنیت مردم برشمرد و گفت: چنانچه بخواهیم شاهد یک امنیت پایدار در جامعه باشیم ازیک‌طرف پلیس باید از پشتیبانی مردم برخوردار باشد و از سوی دیگر مردم نیز باید به مسائل و نکات مختلف توجه داشته باشند.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
چشمان بیدار و تیزبین پلیس، امنیت مردم را تأمین و رصد می‌کند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو