تاریخ انتشار : ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱:۱۱
فرمانده سپاه شهرستان مُهـر:
سپاه این آمادگی را دارد که از همه استعدادها و توان فکری افراد نخبه و صاحب‌نظر استفاده کند
فرمانده سپاه شهرستان مهر گفت:: سپاه شهرستان این آمادگی را دارد که از همه استعدادها و توان فکری افراد نخبه و صاحب‌نظر برای توسعه همه‌جانبه جامعه دینی استفاده و با کمک مسؤولین مربوطه برای عملیاتی کردن آن در جامعه تلاش نماید.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، در راستای فکر و اندیشه و به‌منظور توسعه یک نظام مشاوره‌ای فکری با ادبیات تفکر راهبردی و استفاده از نظرات نخبگان و خواص جامعه و افراد صاحب‌نظر، همایش نخبگان شهرستان مهر با موضوع، سبک زندگی اسلامی و دفاع از ارزش‌ها در سپاه شهرستان مهر برگزار شد.

در ابتدا کلیپ‌هایی با مضامین سبک زندگی اسلامی و مطالب مقام معظم رهبری پخش شد و عبدالله مظاهری رئیس شورای راهبردی سپاه مهر ضمن گرامیداشت سالروز هجرت امام حسین علیه‌السلام از مکه به کربلا و نیز سالروز شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر به ذکر مواردی که منجر به واقعه عاشورا گردید اشاره داشت و سبک زندگی اسلامی شهید رجایی را نمونه بارزی از یک زندگی اسلامی ایرانی معرفی کرد.

وی افزود هدف از این گردهمایی استفاده فکری، تولید محتوی و انتقال مفاهیم ناب اسلامی با استفاده از دیدگاه‌های کارشناسان و افراد صاحب‌نظر است و به بیان اهداف شورای راهبردی سپاه پرداخت.

 در ادامه جلسه سرهنگ محمد رسول رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر بیان داشت: برای دست‌یابی به یک جامعه دینی و سبک زندگی ایرانی و اسلامی همهٔ خواص و نخبگان جامعه ضرورت دارد نسبت به ترویج این ادبیات در جامعه از همه توان و همت خود استفاده کنند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم گفتمان انقلاب اسلامی را در میان اقشار مختلف جامعه توسعه و ترویج دهیم.

سرهنگ رضایی خاطرنشان ساخت: سپاه شهرستان این آمادگی را دارد که از همه استعدادها و توان فکری افراد نخبه و صاحب‌نظر برای توسعه همه‌جانبه جامعه دینی استفاده و با کمک مسؤولین مربوطه برای عملیاتی کردن آن در جامعه تلاش نماید.

در ادامه حجت‌الاسلام شاکری امام‌جمعه مهر اظهار داشت: امروز در جامعه ارزش‌های قرآنی زخمی شده است و ضرورت دارد خواص جامعه برای ترمیم آن تلاش مضاعف نمایند.

وی تأکید کرد: اگر اسلام ناب در جامعه پیاده شود سبک و روش زندگی مردم نیز یک زندگی مطلوب و فاضله می‌شود.

وی در ادامه به موضوع فضای مجازی اشاره کرد و گفت: فضای مجازی یا ملحد است و یا موحد، امروز جنگ نابرابر است بین تریبون‌ها و رسانه‌ها که نیاز به تبلیغ چهره به چهره است و باید اهتمام کنیم برای اینکه فنّاوری را در مسیر خوب قرار دهیم.

در پایان چند تن از نخبگان پیشنهاد‌ها و راهکارهای خود را درزمینهٔ توسعه سبک زندگی اسلامی بیان داشتند و مقرر شد پیشنهاد‌ها نخبگان در شورای راهبردی ناحیه و مجمع بسیج شهرستان مطرح و نقشه راه حصول به این امر مهم در دستور کار هیات رئیسه مجمع بسیج شهرستان قرار گیرد.

پایان پیام/224224

 

نظرات بینندگان
Ali
|
|

۱۳۹۶/۶/۲۵ ۱۲:۲۹

پاسخ

آفرین به مرد بزرگ و چهره ماندگار شهرستان ، جناب آقای حاج عبدالله مظاهری.

سپاه این آمادگی را دارد که از همه استعدادها و توان فکری افراد نخبه و صاحب‌نظر استفاده کند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو