تاریخ انتشار : ۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۷:۳۹:۵۹
با حضور فرماندار شهرستان مُهر
کلنگ پروژه 23 میلیاردی اقامتگاه عملیاتی پالایشگاه گاز پارسیان مُهر به زمین زده شد+عکس
کلنگ پروژه بزرگ احداث اقامتگاه عملیاتی شرکت پالایش گاز پارسیان مُهر در زیربنای 7822 مترمربع بااعتبار 23 میلیارد ریال به زمین زده شد.

به گزارش سرویس اقتصادی عصر مُهـر، با حضور سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر عبدالی مدیرعامل پالایشگاه پارسیان و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان کلنگ پروژه بزرگ احداث اقامتگاه عملیاتی شرکت پالایش گاز پارسیان مُهر در زیربنای 7822 مترمربع بااعتبار 230 میلیارد ریال به زمین زده شد.

در ابتدا فرشید عبدالی دهدزی مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان مهر در ابتدا ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر مدت کوتاهی در کار اجرایی بودند اما این مدت کوتاه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران الگو و اسوه شدند.

عبدالی افزود: در چهار سال گذشته دولت تدبیر و امید شاهد پیشرفت‌های بسیار خوبی در سطح شهرستان مهر بوده‌ایم که امیدواریم در دولت دوازدهم کارهای عمرانی در شهرستان ادامه داشته باشد.

وی در ادامه به پروژه اشاره کرد و گفت: با توجه به قدیمی بودن ساختمان‌های پالایشگاه پارسیان و در نظر گرفتن نظرات مهندسین مشاوره برای کارکنان زحمت‌کش و تلاش‌گر صنعت گاز به‌خصوص کارکنان پالایشگاه پارسیان این ساختمان‌ها درراه و اهداف عالیه دولت تدبیر و امید ساخته خواهد شد.

در ادامه این مسئول گفت: امیدواریم با احداث این پروژه و دیگر اقدامات جهت رفاه و آسایش کارکنان و گسترش و احداث واحدهای جدید صنعتی در پالایشگاه گام‌های مؤثری برداشته خواهد شد.

در ادامه مهندس پروژه در تشریح جزئیات این مجتمع ساختمانی گفت: دو ساختمان مدیریتی و کارمندی ساخته خواهد شد که ساختمان مدیریتی در سه‌طبقه و با مساحت ۴۶۱۵ مترمربع ساخته خواهد شد که  شامل ۶ واحد اقامتی تک نفرِ، ۶ واحد مهمانسرای تک نفرِ، ۴ سوئیت دو خوابِ و لابی، رستوران، آشپزخانه و اتاق سرور است.

وی ادامه داد: ساختمان کارمندی هم در سه‌طبقه و با مساحت ۳۲۰۷  شامل ۱۲ واحد دو نفرِ و ۶۲ واحد تک نفرِ خواهد بود که طبق برنامه‌ریزی‌ها در مدت ۳۰ ماه و بااعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال احداث می‌شود و در این پروژه به‌طور مستقیم برای 200 نفر اشتغال‌زایی خواهد شد.

سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر گفت: ما باید برای ادامه خدمت به شهروندان هدف خود را گم نکنیم و شرایط روز و مکان را ببینیم و مشکل امروز جامعه ما و اولویت کاری ما چه خواهد بود و اگر ما این موارد را به‌خوبی مدیریت کنیم هیچ زمان هدف را گم نخواهیم کرد و اختلاف‌سلیقه‌ها باعث پیشرفت خواهد شد.

وی افزود: اختلاف‌سلیقه‌ها همانند رنگ‌ها هستند چراکه این اختلاف و فرق در بین رنگ‌ها باعث زیبایی خواهد شد.

مدیران و مسئولین باید با مدیریت کردن و همراهی کردن و سعی کنیم پروژه‌ها را به پیمانکاران بومی واگذار کنیم و با این کارها می‌توانیم برای بومی‌ها اشتغال‌زایی کنیم.

در چهار سال اول دولت تدبیر و امید باید زیرساخت‌ها آماده می‌شد و به مشکلات بزرگ‌تر می‌پرداختند مدیران ارشد که شاهد به ثمر رسیدن کارهایی بسیار خوبی بودیم.

پایان پیام/224224

نظرات بینندگان
کلنگ پروژه 23 میلیاردی اقامتگاه عملیاتی پالایشگاه گاز پارسیان مُهر به زمین زده شد+عکس

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو