تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۲:۱۳
عارف در تشریح جلسه فراکسیون امید درباره کابینه دوازدهم:
«روحانی» رای خود را از گفتمان اصلاح طلبی به دست آورده است
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: دولت آقای روحانی هم در سال ۹۲ و هم به شکل ملموس تر در سال ۹۶، رای خود را از گفتمان اصلاح طلبی به دست آورده است.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس‌فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوعش،‌ اظهار داشت: در جلسه عصر امروز فراکسیون امید بیش از سی نفر از نمایندگان به بیان نقطه نظرات خود درباره روند شکل گیری دولت دوازدهم و انتظارات موجود از این دولت پرداختند.

وی افزود: نظر ما این است که دولت آقای روحانی هم در سال 92 و هم به شکل ملموس تر در سال 96، رای خود را از گفتمان اصلاح طلبی به دست آورده و ما به عنوان نمایندگان این گفتمان در مجلس، باید با این دولت تعامل کنیم و نگاه ما به این دولت مثبت است.

رئیس فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه این تعامل و همراهی از ابتدا وجود داشته، گفت: ما می خواهیم در ادامه مسیر هم این تعامل به حداکثر برسد.

عارف با اشاره به لزوم توجه به سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان و حامیان دولت، عنوان کرد: در عین حال و ضمن حفظ فضای تعاملی مثبت بین فراکسیون امید و رئیس جمهور، ما خود را نسبت به مردم متعهد می دانیم و در این راستا بر انجام وظایف نظارتی خود به عنوان وکلای ملت نیز تاکید داریم و معتقدیم این دقت و نظارت، در راستای کمک به دولت دوازدهم برای تشکیل کابینه ای کارآمد، ضروری است.

انتهای پیام/پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
«روحانی» رای خود را از گفتمان اصلاح طلبی به دست آورده است

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو