تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲:۰۸
نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی:
فرصت بسیار مناسبی برای جذب نیروهای بومی در پالایشگاه بنزین، اتان گیری، آلومینیوم و نیروگاه برق وجود دارد
علوی گفت: فرصت بسیار خوبی برای جذب نیروهای بومی در طرح‌های بزرگ صنعتی حوزه انتخابیه ازجمله پالایشگاه بنزین، طرح استحصال اتان گیری، آلومینیوم جنوب و نیروگاه برق غدیر وجود دارد که کمیته اشتغال هم در همین راستا تشکیل‌شده است امیدواریم با همراهی اعضای این کمیته بتوانیم از اشتغال نیروهای بومی در...

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، منتخبان شورای شهر مهر در دوره پنجم با نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس دیدار و گفت‌وگو کردند

سید اسدالله سجادی منتخب دوره پنجم شورای شهر مُهـر در نشستی صمیمی با نماینده مردم لامرد و مهر گفت: چهار سال دولت روحانی و در یک سال دوره نماینده حضرت‌عالی، خدمات خوبی در شهرستان انجام‌شده است.

 

وی افزود: شهروندان در جامعه به امنیت، آرامش و امید نیاز دارند، مردم شهرستان بر اساس تکلیف شرعی با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی؛ بیشترین رأی را به دکتر روحانی دادند و امید دارند که دولت دوازدهم درزمینهٔ اشتغال و تولید موفق خواهد بود.

 

حجت‌الاسلام سجادی تصریح کرد: توسعه متوازن در همهٔ بخش‌های شهرستان در دوره نمایندگی حضرتعالی دیده می‌شود و مردم مطالباتی درزمینهٔ بهداشت و درمان، راه و توسعه صنعتی منطقه دارند.

 

این عضو شورای اسلامی شهر مهر در ادامه بیان داشت: مجوز ساخت بیمارستان دوم شهرستان مُهر در سفر هاشمی وزیر بهداشت به شهرستان مطرح شد اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده که و نیاز به پیگیری دارد.

 

این منتخب شورای شهر اظهار داشت: امروز در این شهرستان خانواده‌ای چهار جوان بیکار دارد و بیکاری بسیاری از مشکلات اجتماعی را در جامعه به وجود آورده است که باید اقدام اساسی در این زمینه انجام شود.

 

سجادی در ادامه خواستار پیگیری تکمیل پروژه‌های راه، توسعه امکانات رفاهی و ورزشی در شهر و شهرستان مُهر شد.

 

وی اضافه کرد: توسعه شهرستان‌های لامرد و مهر به نفع همهٔ مردم است و مجموعه شورای شهر با تمام توان در کنار شما خواهند بود و در این راه تمام تلاش خود را خواهد کرد.

 

در ادامه سید محسن علوی نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به منتخبان شورای شهر بیان داشت: باید یک هم‌افزایی در میان مسئولان شکل گیرد و از این فرصت برای خدمت به مردم عزیزمان استفاده کنیم که این نیازمند مدیریت منسجم و متحد در مجموعه دو شهرستان است.

 

 

وی افزود: امروز طرح‌های بزرگی در جهت تأمین زیرساخت‌های حوزه انتخابیه ازجمله انتقال آب دریا به استان فارس و در دیگر بخش‌ها در حال انجام است، پروژه‌های راه فعال‌شده و مشغول کار هستند و توقع بیشتری از همراهی مدیران شهرستان است که دستورنامه‌های جذب اعتباراتی که در تهران پیگیری و دنبال می‌شود را تا حصول نتیجه دنبال کنند.

 

خادم مردم در خانه ملت بیان داشت: فرصت بسیار خوبی برای جذب نیروهای بومی در طرح‌های بزرگ صنعتی حوزه انتخابیه ازجمله پالایشگاه بنزین، طرح استحصال اتان گیری، آلومینیوم جنوب و نیروگاه برق غدیر وجود دارد که کمیته اشتغال هم در همین راستا تشکیل‌شده است امیدواریم با همراهی اعضای این کمیته بتوانیم از اشتغال نیروهای بومی در صنایع منطقه حمایت کنیم.

 

سید محسن علوی نماینده مردم: صنایع پایین‌دست آلومینیوم جنوب فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران بومی است که می‌بایست در این راستا شوراها و تمامی مردم برای جذب سرمایه‌گذاران بومی حوزه داخلی و خارجی کمک کنند.

 پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
فرصت بسیار مناسبی برای جذب نیروهای بومی در پالایشگاه بنزین، اتان گیری، آلومینیوم  و نیروگاه برق وجود دارد

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو