تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷:۰۶
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر:
فضایی که در حوزه سلامت این شهرستان حاکم است فضای خوبی نیست
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر گفت: هم‌اکنون فضایی که برای مردم این شهر و شهرستان حاکم شده است در حوزه سلامت فضای خوبی نیست و باید ما این نگاه را تغییر دهیم و فضای اعتماد و اطمینان را در حوزه درمان برای مردم فراهم کنیم.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، سید حسن خلیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر مراسم معارفه خود که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد بیان داشت: طرح تحول نظام سلامت در سال 92 با شروع دولت تدبیر و امید در وزارت بهداشت با حضور متخصصان درمانی و بهداشتی انجام گرفت.

وی افزود: یکی از اهداف این طرح دسترسی همگانی مردم به خدمات بهداشت و درمان است و آیا مردم شهرستان مهر بعد از 25 سال، این دسترسی برای مردم شهرستان مهر فراهم‌شده است؟

خلیلی یادآور شد: یکی دیگر از اهداف این طرح نوسازی، بازسازی و توسعه مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان است، تلاش و زحمات گسترده‌ای صورت گرفته است، اما این زحمات در زمان بسیار طولانی صورت گرفته است (21 سال) و توقع مردم از مجموعه شبکه بهداشت و درمان کاملاً قانونی و به‌جا است و ضرورت ایجاد می‌کند که ما بیش‌ازپیش مردم این شهرستان باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر تصریح کرد: فعال شدن بیمارستان مرکز شهرستان یکی از اهداف اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع برنامه‌های کاری خود اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در دستور کار است.

این مسئول ادامه داد: نیازمندی‌های مردم شهرستان باید انعکاس داده شود و این نیازمندی‌ها اولویت‌بندی خواهد شد و در سال جدید (96) دیگر هیچ متخصص بیهوشی در بیمارستان نداشته‌ایم و نبود متخصص بیهوشی در بیمارستان به معنی آن است که در این بیمارستان در سال جاری هیچ‌گونه عملی انجام نگرفته است.

خلیلی ادامه داد: ما می‌توانیم از مرگ‌هایی که نسبتی هستند جلوگیری و پیشگیری کنیم، مرگ‌هایی که نسبتی هستند و نسبتی با تصادفات و بیماری‌های خاص دارند.

سید حسن خلیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در بخش پایانی صحبت های خود گفت: ما باید جلوگیری کنیم از اتفاقات ناگواری که در شهرستان و در حوزه بهداشت و درمان در حال رخ دادن است، می‌شود جلوگیری کرد، هم‌اکنون فضایی که برای مردم این شهر و شهرستان حاکم شده است در حوزه سلامت فضای خوبی نیست و باید ما این نگاه را تغییر دهیم و فضای اعتماد و اطمینان را در حوزه درمان برای مردم فراهم کنیم.

پایان پیام/224224

نظرات بینندگان
فضایی که در حوزه سلامت این شهرستان حاکم است فضای خوبی نیست

نظرسنجی

آرشیو
بهترین گزینه برای شهردار شهر مُهـر کیست؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو