تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷:۰۶
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر:
فضایی که در حوزه سلامت این شهرستان حاکم است فضای خوبی نیست
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر گفت: هم‌اکنون فضایی که برای مردم این شهر و شهرستان حاکم شده است در حوزه سلامت فضای خوبی نیست و باید ما این نگاه را تغییر دهیم و فضای اعتماد و اطمینان را در حوزه درمان برای مردم فراهم کنیم.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، سید حسن خلیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر مراسم معارفه خود که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد بیان داشت: طرح تحول نظام سلامت در سال 92 با شروع دولت تدبیر و امید در وزارت بهداشت با حضور متخصصان درمانی و بهداشتی انجام گرفت.

وی افزود: یکی از اهداف این طرح دسترسی همگانی مردم به خدمات بهداشت و درمان است و آیا مردم شهرستان مهر بعد از 25 سال، این دسترسی برای مردم شهرستان مهر فراهم‌شده است؟

خلیلی یادآور شد: یکی دیگر از اهداف این طرح نوسازی، بازسازی و توسعه مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان است، تلاش و زحمات گسترده‌ای صورت گرفته است، اما این زحمات در زمان بسیار طولانی صورت گرفته است (21 سال) و توقع مردم از مجموعه شبکه بهداشت و درمان کاملاً قانونی و به‌جا است و ضرورت ایجاد می‌کند که ما بیش‌ازپیش مردم این شهرستان باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر تصریح کرد: فعال شدن بیمارستان مرکز شهرستان یکی از اهداف اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع برنامه‌های کاری خود اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در دستور کار است.

این مسئول ادامه داد: نیازمندی‌های مردم شهرستان باید انعکاس داده شود و این نیازمندی‌ها اولویت‌بندی خواهد شد و در سال جدید (96) دیگر هیچ متخصص بیهوشی در بیمارستان نداشته‌ایم و نبود متخصص بیهوشی در بیمارستان به معنی آن است که در این بیمارستان در سال جاری هیچ‌گونه عملی انجام نگرفته است.

خلیلی ادامه داد: ما می‌توانیم از مرگ‌هایی که نسبتی هستند جلوگیری و پیشگیری کنیم، مرگ‌هایی که نسبتی هستند و نسبتی با تصادفات و بیماری‌های خاص دارند.

سید حسن خلیلی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر در بخش پایانی صحبت های خود گفت: ما باید جلوگیری کنیم از اتفاقات ناگواری که در شهرستان و در حوزه بهداشت و درمان در حال رخ دادن است، می‌شود جلوگیری کرد، هم‌اکنون فضایی که برای مردم این شهر و شهرستان حاکم شده است در حوزه سلامت فضای خوبی نیست و باید ما این نگاه را تغییر دهیم و فضای اعتماد و اطمینان را در حوزه درمان برای مردم فراهم کنیم.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
فضایی که در حوزه سلامت این شهرستان حاکم است فضای خوبی نیست

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو