تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴:۱۱
امام جمعه مُهـر:
شهرستان مُهر نیازمند یک درمانگاه مجهز است/مسئولین امور فرهنگی باید بیشتر کار کنند
امام جمعه مهر گفت: شهرستان مُهر نیازمند یک درمانگاه خوب و مجهز است ولی هنوز آمار افراد بیمه‌شده به حدی نرسیده است که تأمین اجتماعی یک درمانگاه در این شهرستان تأسیس کند اما امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این بیمارستان تأسیس شود.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، نماز وحدت‌آفرین جمعه شهر مُهر با حضور امت خدا جوی منطقه به امامت حجت‌الاسلام اصغر شاکری در مصلای نماز جمعه این شهر اقامه شد.

حجت‌الاسلام اصغر شاکری در خطبه‌های امروز نماز جمعه مُهـر اظهار داشت: امروز شاهد جشن آزادسازی موصل هستیم که این آزادسازی حاصل صبر و استقامت نیروهایی عراقی است.

وی افزود: داعشی ها در عراق و سوریه کشتارهای وحشیانه راه انداخته بودند و مردم بی‌گناه زنان و کودکان را به خاک و خون کشیدند و با مقدسات دینی بازی می‌کنند و جهاد نکاه راه انداختند.

امام‌جمعه مهر خاطرنشان ساخت: حرکات و رفتارهای داعش از حوزه انسانی خارج است و باید به آن‌ها شک کرد که آن‌ها انسان هستند.

وی در ادامه گفت: پیروزی مردم عراق در مقابل داعش با درآیت و رهبری آیت‌الله سیستانی انجام گرفت وداعش در موصل شکست سنگینی خورد، آیت‌الله سیستانی فتوا دادند که خون و جان مردم اهل سنت همانند خون و جان مردم شیعه است.

این مسئول یادآور شد: آیت‌الله سیستانی فتوا دادند که افرادی که می‌توانند سلاح حمل کنند باید وارد میدان جنگ با داعش شوند که بیش از دو میلیون از مردم عراق به حشد الشعبی عراق پیوستند.

حجت‌الاسلام شاکری تصریح کرد: مجاهدت مدافعان حرم ثمر داد و این پیروزی ثمره مجاهدت مدافعان حرم است و در سوریه نیز در آینده‌ای نزدیک به پیروزی خواهیم رسید.

وی در ادامه صحبت‌های خود به هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و بیان داشت: حجاب در جامعه اسلامی بسیار مهم است و دشمن به حجاب افراد جامعه اسلامی ما حمله می‌کند. گوهر حجاب هر فرد عفاف همان فرد است و دشمن به این سنگر حمله می‌کند تا عفاف شخص را مورد هدف قرار دهد.

امام‌جمعه مهر در ادامه بیان داشت: مسئولین امور فرهنگی باید بیشتر کار کنند و در شهرهای بزرگ همانند تهران فروشگاهی خاص لباس‌های پاره‌پاره را به‌عنوان لباس مد و لباس روزبه فروش می‌رسانند که این افکار کشورهای غربی است.

وی افزود: نیروهای انتظامی باید جلوی این مد لباس را بگیرند و دشمنان به دنبال این هستند که این‌گونه لباس‌ها در فرهنگ جامعه اسلامی جا بیندازند و مد کنند.

این مسئول ادامه داد: اگر جلوی این افکار گرفته نشود مشکلاتی در جامعه اسلامی ما همانند قتل آتنا پیش خواهد آمد و خودبه‌خود این جنایت‌ها ادامه‌دار خواهد شد.

حجت‌الاسلام شاکری در بخش پایانی صحبت‌های خود بیان داشت: شهر و شهرستان مُهر نیازمند یک درمانگاه خوب و مجهز است ولی هنوز آمار افراد بیمه‌شده به حدی نرسیده است که تأمین اجتماعی یک درمانگاه در این شهرستان تأسیس کند اما امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این بیمارستان تأسیس شود.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
شهرستان مُهر نیازمند یک درمانگاه مجهز است/مسئولین امور فرهنگی باید بیشتر کار کنند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو