تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰:۴۴
با حکم هیات نظارت استان فارس،
انتخابات پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی روستای قلعه محد علی به علت تخلفات گسترده ابطال گردید+سند
عصر مهر، انتخابات پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی روستای قلعه محد علی از توابع بخش مرکزی شهرستان مهر به علت تخلفات گسترده توسط هیات نظارت استان فارس ابطال گردید.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، انتخابات پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی روستای قلعه محد علی از توابع بخش مرکزی شهرستان مهر به علت تخلفات گسترده توسط هیات نظارت استان فارس ابطال گردید.

بسم  الله الرحمن الرحیم

"من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق"

انتخابات در جمهوری اسلامی ایران نماد عینی و ملموس  دموکراسی دینی و حافظ بقای این نظام ارزشمند است.

اینک در این ماه پر فیض و برکت، در رمضان و در سالروز میلاد با برکت امام حسن مجتبی(ع) دوباره ندای عدالت چیزی که با نظام اسلامی نامانوس نیست شنیده شد.

حکایت انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستای قلعه محمد علی با هیچ ذهن و ضمیری در این روزها غریبه نیست.

انتخاباتی که بدلیل اقدامات عوامل اجرایی و نظارتی در حوزه اخذ رای موجب بروز تخلفات گسترده شد و بنابه فرموده مقام معظم رهبری از رای مردم که همان حق الناس بود صیانت نگردید.

با علم وآگاهی از تخلفات محرز و ارایه مستندات لازم به هیات نظارت شهرستان و استان، دوباره انتخابات این حوزه در دو نوبت مجزا مورد بررسی قرار گرفت و در هر دو نوبت حکم به ابطال بدلیل تخلفات تاثیر گذار در نتیجه انتخابات از سوی نظارت استان صادر گردید.

مردم ولایتمدار روستای قلعه محمد علی از تمامی کسانی که در جهت احقاق حق و ندای عدالت خواهی کوشیند؛ اعم از فرماندار محترم شهرستان و بخشدار محترم و همچنین از اعضای محترم نظارت شهرستان و استان در این راستا مراتب تقدیر و تشکر خویش را اعلام میدارند.

در پایان بنا به سفارش مقام معظم رهبری از فرماندار محترم می خواهیم که با عواملی که موجب چنین اقدام و تخلفی تاثیر گذار در انتخابات شدند براساس قانون انتخابات برخورد نمايند.پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
 انتخابات پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی روستای قلعه محد علی به علت تخلفات گسترده ابطال گردید+سند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو