تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶:۴۹
امام جمعه پارسیان در مراسم سالگرد ارتحال امام‌خمینی شهر مُهـر:
افرادی که سند 2030 را امضاء کردند به ملت ایران خیانت کرده‌اند
امام جمعه پارسیان: افرادی که سند 2030 را امضاء کردند به ملت ایران خیانت کرده‌اند و می‌بینیم که چگونه فرهنگ جهاد و شهادت را از کتاب‌های درسی حذف می‌کنند و این‌ها برخی از واقعیت‌هایی است که در حال انجام است و می‌بینیم که آموزش فرهنگی در مدارس برای فرزندان ما درست کرده‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، حجت‌الاسلام هادی میرزایی امام‌جمعه شهرستان پارسیان در مراسم سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) در مهدیه شهر مُهـر و در جمع بسیجیان، خانواده معظم شهدا و مردم این شهر بیان داشت: امروز عده‌ای سپاه و اطلاعات کشور ما را دست‌کم گرفته‌اند، این امنیت که امروز ما در این کشور داریم حاصل خون شهدا، نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت‌فقیه است.

وی افزود: این افراد جایگاه سپاه را در کشور و در خارج از مرزها درک نکرده‌اند و خود را همسو با جریان‌های مخالف می‌کنند.

امام‌جمعه پارسیان خاطرنشان ساخت: بعضی‌ها در این نظام سفره‌هایی پهن کرده‌اند همانند دانشگاه آزاد و وقتی جلوی آن‌ها می‌ایستند و دست این مافیا را می‌گیرند به‌گونه‌ای با آن برخورد می‌کنند، چه سفره‌هایی که در دانشگاه آزاد برای مردم پهن کرده‌اند و هزینه‌ها و شهریه‌ها که از جیب مردم می‌کشند.

این مسئول ادامه داد: این شهریه‌ها در کجا هزینه می‌شود و برای خود در این دانشگاه مافیا درست کرده‌اند، این افراد که این‌گونه از مردم شهریه می‌گیرند و در گلوی این مافیا می‌ریزند.

حجت‌الاسلام میرزایی امام‌جمعه پارسیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان داشت: اصول انقلابی که حضرت امام از روز اول حرکت نهضت در سال 1341 شروع کرد پای آن ایستاد و عقب‌نشینی نکرد و یکی از اصول حضرت امام توجه خاص حضرت امام به محرومین بود.

حجت‌الاسلام میرزایی تصریح کرد: یکی دیگر از اصول حضرت امام استکبارستیزی بود و حضرت اما تا آخر عمر خود زره ای از این اصول عقب‌نشینی نکرد و حضرت امام خمینی با نفرت آمریکا از دنیا رفت.

امام‌جمعه پارسیان ادامه داد: امروز عده‌ای برای اینکه راحت باشند دست به تحریف امام می‌زنند تا مکتب و اصول امام در کار نباشد و جلوی دست و پای آن‌ها را نگیرد.

امام‌جمعه پارسیان در ادامه به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: بارها مقام معظم رهبری نسبت به بی‌اعتمادی آمریکا به مسئولین تذکر داده‌اند و دیدیم که در مذاکرات چه نتیجه‌ای حاصل شد و چیزی که آقایان به نام برجام نام‌گذاری کرده‌اند چیزی غیر از هیچ نبود و این چه ذلتی بود که شهدای اسلام، شهدای انقلاب و شهدای هسته‌ای را به هیچ فروختند.

حجت‌الاسلام میرزایی یادآور شد: ما در سنوات گذشته در هسته‌ای پیشرفت‌های بسیار خوبی داشته‌ایم و به‌جایی رسیدیم که دنیا در مقابل ما زانو زدند و برای این بود که دشمنان ما پای میز مذاکرات حضور یافتند.

وی در ادامه به موضوع 2030 اشاره کرد و گفت: افرادی که سند 2030 را امضاء کردند به ملت ایران خیانت کرده‌اند و می‌بینیم که چگونه فرهنگ جهاد و شهادت را از کتاب‌های درسی حذف می‌کنند و این‌ها برخی از واقعیت‌هایی است که در حال انجام است و می‌بینیم که آموزش فرهنگی در مدارس برای فرزندان ما درست کرده‌اند.

این مسئول ادامه داد: مسئولین طبق تعهداتی که در 2030 داده‌اند می‌بایست تا 15 سال آینده خود را همرنگ با کشورهای غربی کنیم.

امام‌جمعه پارسیان در جمع مردم شهرستان مهر خاطرنشان ساخت: بعضی‌ها در کشور به شکلی صحبت می‌کنند که تمام مشکلات کشور ما را حل کرده‌اند و دیگر تنها مشکلات کشور ما را کنسرت و صدای ربنای استاد شجریان است.

وی ادامه داد: یکی از اصول اصلی و مترقی امام ولایت‌فقیه است و امروز بسیاری از افراد در صحبت‌های خود بارها نام مقام معظم رهبری را بر زبان جاری می‌کنند اما در زمان و مکانی که باید از مقام معظم رهبری تبعیت کنند تبعیت نمی‌کنند و در مقابل حضرت آقا می‌ایستند.

این مسئول تصریح کرد: امروز ولی امر مسلمین خود به صحنه آمده است وعده‌ای این عمارهای مقام معظم رهبری را نمی‌شنوند، اقتصاد مقاومتی‌ها را نمی‌شنوند، سبک زندگی اسلامی را نمی‌شنوند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: یکی دیگر از اصول حضرت امام مقابله با اشرافی گری است، درزمانی که حقوق نجومی مطرح شد و به فرموده مقام معظم رهبری این افراد جرم انجام داده‌اند و می‌بایست با این افراد برخورد شود و این هزینه‌ها را می‌بایست به بیت‌المال برگردانده شود.

امام‌جمعه پارسیان در ادامه گریزی هم به دیپلماسی لبخند زد و گفت: امروز زانو زدن‌ها، قدم زدن‌ها و خندیدن‌ها دیگر با خط امام و اصل ایستادگی و مقاومت حضرت امام سازگاری ندارد و ما نباید بی‌تفاوت باشیم و می‌بایست نگاه ما به کلام مقام معظم رهبری باشد.

حجت‌الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در پایان گفت: تأسف ما از این است که حضرت امام عاشورا را به‌عنوان یک ابزار مهم در انقلاب اسلامی استفاده می‌کند اما عاشورا در این مملکت به صحنه‌ای از مذاکرات تبدیل می‌شود و تنزل پیدا می‌کند و این اصل امام نیست.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
افرادی که سند 2030 را امضاء کردند به ملت ایران خیانت کرده‌اند

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو