تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳:۲۰
امام جمعه مُهـر،
در انتخابات مشکلاتی وجود داشت و باید از همه رأی گرفته می شد
امام جمعه مهر گفت: در انتخابات مشکلاتی وجود داشت و می‌بایست از همگان رأی می‌گرفتند و می‌بایست از همه در این انتخابات شرکت می‌کردند و هرچه حضور مردم بیشتر بود تودهنی محکم‌تری به استکبار جهانی بود.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، نماز وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن جمعه شهر مُهـر با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار و به امامت حجت‌الاسلام اصغر شاکری امام‌جمعه شهر مُهـر در مصلای نماز جمعه اقامه شد.

حجت‌الاسلام اصغر شاکری امام‌جمعه مُهـر در ابتدای صحبت‌های خود به فضیلت‌های ماه مبارک رمضان پرداخت و بیان داشت: در ماه مبارک رمضان حتی جرم و جنایت‌ها هم کم می‌شود و این ماه مبارک در تمامی زمینه‌ها بر انسان تأثیر می‌گذارد و هم گفتار و هم کردار انسان مورد تأثیر این ماه مبارک قرار می‌گیرد.

امام‌جمعه مهر افزود: این کاه مبارک رمضان یکی از فرصت‌های استثنایی است که می‌بایست قدر دانست.

وی در ادامه صحبت‌های خود به دیدار اخیر مقام معظم رهبری در شب خاطره‌ها به مناسبت آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: ما 8 سال فرهنگ جهاد و شهادت که از صدر اسلام در افکار مسلمین ریشه زده بود در این 8 سال به اوج رسید و جوانان ما باجان و بدن خود ایستادگی کردند و 8 سال در مقابل مستکبران جهانی ایستادگی کردیم.

این مسئول تصریح کرد: حماسه سوم خرداد یک حماسه بزرگی بود که جوانان ما رقم زدند و هیچ‌کس باور نمی‌کرد که ما بتوانیم خرمشهر را باز پس بگیریم.

وی ادامه داد: از اوایل انقلاب تاکنون در هر کجایی که ما به پیروزی رسیدیم دو عنصر جهاد و شهادت مدنظر ما بود.

حجت‌الاسلام شاکری امام‌جمعه مهر در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا بسیار باشکوه برگزار شد و دشمنان خارجی ما اعتراف کردند که حضور مردم در پای صندوق‌های رأی باشکوه بوده است.

حجت‌الاسلام شاکری یادآور شد: ملت ما به‌پاس این حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی این امنیت را به رگ‌های نظام جمهوری اسلامی تزریق کردند و این امنیت یک سرمایه بسیار گران‌بهایی است.

وی ادامه داد: در انتخابات مشکلاتی وجود داشت و می‌بایست از همگان رأی می‌گرفتند و می‌بایست از همه در این انتخابات شرکت می‌کردند و هرچه حضور مردم بیشتر بود تودهنی محکم‌تری به استکبار جهانی بود.

حجت‌الاسلام شاکری خاطرنشان ساخت: سازمان‌های بین‌المللی و حامیان حقوق بشر در خصوص اهانت به آیت‌الله سکوت کرده‌اند و روزی مسلمانان جهان جواب مسئولین بحرینی را خواهند داد و دشمنان اسلام آل خلیفه و آل سعود فکر نکنند که به جنایات خود می‌توانند کاری را پیش ببرند.

امام‌جمعه مهر در پایان ضمن محکوم کردن حکومت آل خلیفه گفت: مجسمه‌های خیانت منطقه حکومت آل سعود و آل خلیفه در دست هم و متحد همدیگر در کنار یکدیگر نشسته‌اند و دست آن‌ها در دست اسرائیل است و با آن‌ها همکاری می‌کنند و مدعی تروریست در منطقه هستند.

پایان پیام/224224

 

 

نظرات بینندگان
در انتخابات مشکلاتی وجود داشت و باید از همه رأی گرفته می شد

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو