تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۶:۵۸:۱۳
با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت؛
اعلام حمایت فرهنگیان، طلاب، هنرمندان و اساتید شهرستان مُهـر از حجت‌الاسلام رئیسی
جمعی از فرهنگیان، طلاب، هنرمندان و اساتید شهرستان مُهـر طی بیانیه‌ای، حمایت خود از تشکیل دولت کار و کرامت را اعلام کردند.

به گزارش عصر مُهـر، جمعی از اصحاب رسانه و خبرنگاران استان فارس طی بیانیه‌ای، حمایت خود از تشکیل دولت کار و کرامت را اعلام کرده و از عموم مردم فارس درخواست کردند در انتخابات ریاست‌جمهوری روز جمعه، به حجت‌الاسلام دکتر سید ابراهیم رئیسی رای دهند.

در این بیانیه آمده است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مردم ولایت مدار شهرستان مهر می رسانیم، همانطور که می دانید کشور عزیزمان در آستانه یک انتخابات سرنوشت ساز قرار گرفته است و مناظرات کاندیداهای ریاست جمهوری به خوبی نشان می دهد که مسئله انتخابات این دوره آوردگاه دو تفکر شده است، یکی تفکر جریان غرب گرا که مبتنی بر پذیرش سلطه و برتری جویی آمریکا و هضم شدن در هاضمه نظام سلطه مسلط جهانی است و دیگری تفکر امام راحل و مقام معظم رهبری بر پایه اسلام ناب محمدی که مبتنی بر نفی ذلت و سلطه پذیری و اتکاء به خود با شعار ((ما می توانیم))می باشد.

و ما باور داریم که تنها راه حل مشکلات کشور تغییر وضع موجود با هدف بهبود شرایط اقتصادی بر اساس دانش، توسعه، اشتغال و مبارزه بی امان با فساد است که ضامن عزت و پیشرفت کشور خواهد بود و اطمینان داریم شما مردم عزیز و جوانان برومند این سرزمین، عزت و اقتدار ملی بر پایه علم ودانش را انتخاب خواهید کرد ودر انتخابات آتی به این تفکر رأی خواهید داد.

به همین منظور ما قشر فرهیخته فرهنگیان، طلاب، هنرمندان و اساتید شهرستان شهید پرور مُهـر حمایت خود را از جبهه انقلاب اسلامی و کاندیدای ریاست جمهوری جناب آقای حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی اعلام می داریم.

پایان پیام/224224

نظرات بینندگان
اعلام حمایت فرهنگیان، طلاب، هنرمندان و اساتید شهرستان مُهـر از حجت‌الاسلام رئیسی

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو