تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴:۵۱
قسمت اول پرسش و پاسخ با کاندیداهای شورای شهر مُهـر؛
هدف شما از ورود به انتخابات شورای شهر چیست؟
پایگاه خبری تحلیلی عصر مُهـر در آستانه پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با توجه به رسالت رسانه‌ای خود، مجموعه‌ای از سؤالات در موضوعات مختلف را آماده نموده و برای کاندیداهای محترم انتخابات شورای شهر مُهـر ارسال نموده است که هم اکنون پاسخ ها به سؤال دوم به شرح زیر منتشر می گردد.

پایگاه خبری تحلیلی عصر مُهـر در آستانه پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با توجه به رسالت رسانه‌ای خود، مجموعه‌ای از سؤالات در موضوعات مختلف را آماده نموده و برای کاندیداهای محترم انتخابات شورای شهر مُهـر ارسال نموده است.

این بسته انتخاباتی به این صورت خواهد بود که ابتدا یک سؤال مطرح‌شده و در ادامه پاسخ تمامی کاندیداهای محترم انتخابات شورای شهر مُهـر، به آن سؤال منتشر خواهد شد و به همین ترتیب تا روز انتخابات، تمامی سؤالات و پاسخ‌ها به اطلاع همشهریان محترم خواهد رسید.

ان‌شاءالله بتوانیم حضور گسترده‌ای در انتخابات داشته باشیم و بامطالعه دقیق پاسخ‌های کاندیداها، افرادی را روانه شورای شهر کنیم که دارای تعهد و تخصص کافی بوده و موجب پیشرفت شهرمان شوند.

سؤال شماره یک؟

هدف شما از ورود به انتخابات شورای شهر چیست؟

سید علی خلیلی: سید علی خلیلی فرزند سید احمد متولد سال ۱۳۵۲ شهر مهر لیسانس علوم سیاسی و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ۱۱ سال مدیر امور آبفا شهرستان مُهـر عضو شورای حل اختلاف و شورای اقامه نماز شهر مُهـر و بنیان‌گذار کانون مساجد در شهرستان مُهـر و فعال فرهنگی و اجتماعی

هدف این‌جانب از ورود به انتخابات شورای اسلامی شهر مهر خدمت به همشهریان شریف و بزرگوار خودم و ایجاد روحیه وحدت و همدلی، نشاط و شادابی در بین مردم و جوانان عزیز مهری است.

محمود یوسفی: بالاخره اندکی از سرمایه شهر که بیش سه دهه فعالیت در عرصه تعلیم تربیت، تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تجربه حضور در شورای شهر، مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار، مشاور فرماندار و... به نظرم لازم بود این تجربه در خدمت شهر باشد لذا به این عرصه مهم وارد شدم.

محمود تقوی زاده: خدمت بی‌منت به مردم نجیب و شریف شهر مهر در حد توان و اختیارات شورا

رضا محتشم نیا: هدفم از ورود به انتخابات کمک به روند پیشرفت و عمران و آبادانی مهر و همچنین ادای دینی که نسبت به شهر و همشهریانم دارم و درکل ذخیره‌ای برای آخرت.

سید جلال عابدی: این‌جانب بامطالعه حوزه اختیارات شورای اسلامی شهر و در رصد دقیق وضعیت شورای اسلامی ضمن تشکر از کلیه عزیزانی که تاکنون در این حوزه ایفای نقش کرده‌اند معتقدم که وضعیت اهالی شهر می‌تواند بهتر از این اداره شود و برای رسیدن به وضعیت مطلوب‌تر برنامه‌هایی را پیش‌بینی کرده‌ام اگرچه می‌دانم رسیدن به اهداف سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود لکن چون باهدف خدمت‌رسانی بهتر به بندگان خوب خدا وارد این عرصه شده‌ام امیدم به یاری خدا و حمایت‌ها و پشتیبانی شما مردم خوب و قدرشناس نیز هست.

سید مصطفی برهانی نصب: باافتخار می‌گویم که انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای زیادی در خودکفائی علمی، فنی و اجرایی در بخش‌های مختلف مهندسی دارا است؛ این پیشرفت علمی به‌دست‌آمده پاسخ مجاهدت‌های فرزندان به شهادت رسیده این آب‌وخاک است

انگیزه ورود این‌جانب به عرصه پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر مُهـر، به وجود آوردن یک تحول و وجهه بخشیدن شهریتی به شهر مهر است و احقاق حقوق مردم شهر مُهـر از سهم ذخایر زیرزمینی موجود آن در جهت عمران و آبادانی و رفع مشکلات عدیده شهری، فرهنگی، اجتماعی، رفاهی و خدماتی این شهر است.

لذا معتقدم وضعیت موجود مستحق شأن مردم شهرم نیست و بنده یک جوانم، اما با علم وسواس دانشگاهی، برنامه‌ها و ایده‌های خلاقانه در جهت عوض نمودن چهره شهر و داشتن عزم و انگیزه و نیروی جوانی در جهت حل مشکلات شهر و به‌خصوص قشر جوان باهدف عادلانه خدمات و ایمان به تحول در شهر و ساختن شهری متفاوت و بانشاط به این عرصه ورود نموده‌ام.

از دیگر انگیزه‌هایم برای ورود به صحنه انتخابات، ارائه روش‌های جدید، صحیح و کارا جهت تغییر و افزایش درآمدهای شهرداری با بها دادن به سرمایه‌گذاری‌های بومی و روش‌های جذب سرمایه‌گذاری‌های غیربومی است؛ که با مشارکت مردم برای رضایت مردم برای هرچه بهتر اجراشدن چنین طرح‌هایم خواهد بود.

اعتماد به جوانان و نخبگان جوان در همه عرصه‌های مدیریتی نتایجی ارزشمند به بار خواهد آورد ولی از تجربه و مشاوره نخبگان سنتی نیز بهره‌ها خواهم گرفت و به‌جای سیاسی بازی و سیاسی‌کاری و زد و بندهای جناحی به دنبال خدمت و تحول بنیادین در شهر خواهم بود

بیش از چند سال است؛ به دلیل حضور در عرصه‌های فنی و مهندسی با نیازهای شهرهای استان، خصوصاً شهر مهر آشنا گردیده‌ام، انصافاً عدم توجه به مشکلات، خاصه آن‌ها رفاهی و آسایشی مردم به منجر به نادیده گرفتن شأن مردم شهر مهرشده است.

بر آن شدم تا از شرایط پیش‌آمده استفاده نمایم و برای خدمت به مردم خوب و شریف و مؤمن شهرم در خدمتگزار این عرصه باشم و به دلیل جوان بودن نیازهای جوانان ما، ساختار تصمیم‌گیری سنتی ما جوابگوی خواسته‌های نسل جوان نیست و باید به دنبال طراحی ساختارهایی باشم که جواب گوی نیاز جوانان باشد انشاء ا... با اهداف زیر بتوانم گامی در عرصه مردم مداری برای مردم‌داری بردارم:

 توزیع عادلانه سرانه‌های شهری

تلاش جهت توازن اقتصاد شهری

 ایجاد فرصت‌های مناسب جهت مشورت عمومی

افزایش روحیه امید، تلاش در بین آحاد مردم به‌خصوص جوانان

 ایجاد بسترهای لازم برای کمک به اقشار کم‌درآمد

ایجاد نگاه خودباوری مردم شریف مُهـر و صعود از پلکان ترقی در تمام حوزه‌های اقتصادی، فن‌آوری، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، صنعتی و... در سطح شهری از اصلی‌ترین اهداف انتخاباتی این‌جانب است.

احمد شسی: پاسخی ارسال نکرده است.

سید یحیی حسینی: پاسخی ارسال نکرده است.

علی تقوی: پاسخی ارسال نکرده است.

محمد کشاورز: پاسخی ارسال نکرده است.

احمد قاسمی: پاسخی ارسال نکرده است.

راضیه ابراهیمی: پاسخی ارسال نکرده است.

پایان پیام/224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
هدف شما از ورود به انتخابات شورای شهر چیست؟

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو