تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴:۱۷
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم شهرستان مُهـر؛
4 درصد از افراد جامعه همه منابع کشور را در اختیار دارند/ باید دست ویژه خواران را قطع کرد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز چهار درصد از افراد جامعه همه منابع کشور در اختیار دارند و 96 درصد دیگر انگشت‌به‌دهان مانده‌اند.

به گزارش سرویس سیاسی عصر مُهـر، دکتر محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم شهرستان مُهـر بیان داشت: در زمان حضرت ولی‌عصر (عج) دوره‌ای نیست که بتوانیم هر چیزی را برای خود بخواهیم و افراد با توسل به مسائل اعتقادی و مسائل شخصی خود را به‌صورت ابزاری خرج کرده‌اند برای اینکه حرف‌های دل خود را به کرسی بنشانند.

وی افزود: افراد به‌جای اینکه ترویج عدالت بکنند، آمده‌اند که نابرابری را توجیه کنند.

این مسئول در ادامه بیان داشت: در کشورهایی که برنامه‌های توسعه در اوج خود برگزارشده است آیا مشکل فقر در آن کشورها حل‌شده است، طبق گزارش مقاماتی که در سطح عالی در کشورهای غربی هستند رئیس‌جمهور آمریکا در تبلیغات انتخاباتی خود ازجمله افشاگری‌های خود می‌فرماید تعداد فقرای ما بیشتر شد و به دو برابر افزایش داشته است.

این عضو مجمع تشخیص مصلح نظام افزود: اگر قرار بود این توسعه کاری انجام دهد و یا توسعه‌ای شکل بگیرد می‌بایست در این کشورها اتفاق می‌افتاد.

دکتر صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلح نظام در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان داشت: در زمان حضرت ولی‌عصر (عج) دوره و زمانی نیست که بتوانیم هر چیزی برای خود بخواهیم و افراد با توسل به مسائل اعتقادی موارد را به‌صورت ابزاری خرج کرده‌اند برای اینکه حرف دل خود را به کرسی بنشانند.

صفارهرندی یادآور شد: امروز چهار درصد از افراد جامعه همه منابع کشور در اختیاردارند و 96 درصد دیگر انگشت‌به‌دهان مانده‌اند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: اطلاعات بر فعالیت‌های بزرگ اقتصادی تعیین‌کننده اول به این چهار درصدی‌های می‌رسد و این افراد اطلاع پیدا می‌کنند که درصحنه تحولات پولی، بانکی و ارزی می‌خواهد اتفاق بیفتد.

وی افزود: قرار ما با انقلاب این نبود که در انقلاب این‌چنین اتفاقاتی رخ دهد و ما انقلاب کردیم برای برچیدن این اتفاقات در کشور، می‌بایست در انقلاب اسلامی جلوی این ویژه خواران را گرفت و دست آن‌ها را قطع کرد.

صفارهرندی در ادامه صحبت‌های خود گفت: می‌بایست در مجلس شورای اسلامی قوانینی را مصوب که افراد دیگری نتوانند این‌گونه پول‌ها را ملک و تملک خود بنامند و افرادی را بر صندلی مسئولیتی بنشانیم که باور داشته باشند و دست‌درازی به بیت‌المال نداشته باشد.

این مسئول در ادامه صحبت‌های خود بیان داشت: می‌بایست افراد یا در ولایت الله و یا در ولایت طاغوت باشند و افرادی که در سال 88 به جنگ با جمهوری اسلامی آمدند و در خیابان‌ها عربده می‌کشیدند عده‌ای از روی احساسات غلط و اشتباه بود ولی سردمداران اصلی کسانی بودند که ولایت الله را زمین گذاشته بودند و می‌خواستند به ولایت طاغوت بپیوندند.

دکتر صفارهرندی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: برای رهبر معظم انقلاب اسلامی در انتخابات مهم‌تر از هر نتیجه‌ای نفس حضور گسترده مردم مطرح است و می‌فرمایند: هر چه گسترده‌تر مردم در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند به نفع نظام و انقلاب اسلامی است.

این مسئول در ادامه و در پاسخ به سؤال خبرنگار ما که از وی پرسید امروز دهیاران قول پول برای جمع‌آوری رأی برای کاندید خاص می‌دهند و یا تهدید می‌کنند که اگر مردم رأی ندهند بودجه ما قطع می‌شود گفت: امروز دیگر باوجوداینکه روستاهای ما متصل به شبکه‌های گسترده اطلاع‌رسانی است نمی‌توانند با افکار مردم بازی کنند و این صحبت‌ها مضحک و مسخره است و جامعه ما احتیاج به آگاهی بیشتری دارد.

وی افزود: اگر این افراد که این‌گونه شایعه‌پراکنی می‌کنند و اگر در جایگاه مسئولت باشند تهت تعقیب قرار خواهند گرفت و دستگاه قضایی با عنوان افرادی که در امانت‌های مردم دست برد می‌زنند برخورد خواهد کرد.

دکتر صفارهرندی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: مردم را بالغ‌تر فرض کنیم، مردم ما عاقل‌تر از این حرف‌ها هستند که بخواهند با این الفاظ فریب بخورند، مردم رأی خود را خواهند داد.

پایان پیام/224224

 پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
4 درصد از افراد جامعه همه منابع کشور را در اختیار دارند/ باید دست ویژه خواران را قطع کرد

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو