تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲:۵۷
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لامرد؛
امروز دیگر مسئله اصلاحات و اصولگرایی نیست
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لامرد گفت: امروز دیگر مسئله اصلاحات و اصولگرایی نیست بلکه مسئله اسلام، قرآن و انقلاب است و اردوگاه کفر به دنبال ضربه زدن به اسلام، قرآن و انقلاب است.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، مراسم بزرگداشت روز پاسدار با حضور خانواده‌های پاسداران سپاه مهر در سالن کوثر پالایشگاه پارسیان شهرستان مهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ رضایی فرمانده سپاه شهرستان مُهـر بیان داشت: امروز دشمنان ما از تمامی تجهیزات و ثروت خود می‌خواهند مانع گسترش دین اسلام و انقلاب اسلامی شوند و یکی از اهداف بزرگ آن‌ها تخریب سپاه، بسیج و ارزش‌ها است.

وی افزود: این وظیفه و رسالت ما است که اجازه ندهیم خواسته‌های دشمن محقق شود، دشمنان خارجی با ابزار فضای مجازی می‌خواهند اعتقادات ما را هدف قرار بدهد و این انقلاب و نظام را از پای درآورند.

به 

فرمانده سپاه شهرستان مهر بیان داشت: دشمنان داخلی و سلطنت‌طلب‌ها و منافقین که دنیاطلب هستند در سدد آن هستند که آب به آسیاب دشمن بریزند.

وی در ادامه صحبت‌های خود بیان داشت: امروز بیشترین سازمانی که پشتیبان ولایت‌فقیه است و برای حفظ ارزش‌های نظام و اسلام تلاش می‌کند سپاه و بسیج است.

 در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام صادقی مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لامرد بیان داشت: شهید رجایی فرد از شهدای مدافع حرم در وصیت‌نامه خود می‌نویسد که من به دنبال شهادت نیستم، انقلاب به من نیاز دارد که درس بخوانم و تلاش کنم تا کرسی‌های دولت به دست نااهلان نیفتد.

وی افزود: امروز می‌بایست مردم ما به سن بلوغ اجتماعی و سیاسی برسند و خود آن‌ها سرنوشت خود را رقم بزنند.

وی ادامه داد: امروز ما در یک آزمون بسیار مهمی در پیش روداریم که سرنوشت‌ساز است و باید در این آزمون افرادی را انتخاب کنیم که روز قیامت جوابگوی خون شهدا و جوابگوی ارزش‌ها باشیم.

حجت‌الاسلام صادقی یادآور شد: تمام اردوگاه‌های کفر در یک جبهه قرارگرفته‌اند و انقلاب اسلامی در یک جبهه دیگر قرار دارد و کار بسیار مهم و اساسی است که مام معظم رهبری فرموده‌اند توانایی مدیریت و احراز مناسب مدیریتی یک نعمت است.

وی ادامه داد: خدای متعال قدرت ایجاد تغییر و تصحیح مسیر به دست ما داده است و اگر این نعمت در جهت خدمت به مردم و هدایت جامعه به سمتی که مطلوب دین است بکار برود، شکر نعمت است.

این مسئول تصریح کرد: وظیفه امروز ما این است که افراد جامعه را به شکلی هدایت کنیم که ارزش‌ها در جامعه اسلامی بالا برود و انتخاب پیش روی ما فراتر از مسئله حذب و جناح‌بازی‌های سیاسی است، ما باید فراتر از همه این دیدگاه‌ها نگاه کنیم.

وی افزود: در این انتخابات می‌بایست افرادی انتخاب کنیم که اصلح باشند.

صادقی بیان داشت: امروز دیگر مسئله اصلاحات و اصولگرایی نیست بلکه مسئله اسلام، قرآن و انقلاب است و اردوگاه کفر به دنبال ضربه زدن به اسلام، قرآن و انقلاب است.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: سپاه و بسیج بسیار مقدس‌تر از آن هستند که بخواهند هزینه اشخاص در انتخابات شوند بلکه ما می‌بایست شاخصه‌ها را مطرح کنیم و ما می‌بایست در انتخابات پیش رو کاندیدی در طراز انقلاب و شهدا داشته باشیم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم خانواده ها از قسمت های مختلف پالایشگاه گاز پارسیان دیدن کردند.

پایان پیام.224224پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
امروز دیگر مسئله اصلاحات و اصولگرایی نیست

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو