تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۴۹:۵۷
طی آئینی:
از رزمندگان و جانبازان فرمانداری شهرستان مُهـر تجلیل شد
همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد بزرگ پرچم دار دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز در مراسمی از جانبازان ورزمندگان فرمانداری شهرستان مُهـر تجلیل شد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، قاسم حاجی پور - همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد بزرگ پرچم دار دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز در مراسمی از جانبازان ورزمندگان فرمانداری شهرستان مُهـر تجلیل شد.

این مراسم در فرمانداری شهرستان مهر برگزار شد و مجید غلامپور معاون فرماندار و مسئول امور ایثار گران شهرستان مهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه(میلاد امام حسین و روز پاسدار، میلاد قمر بنی هاشم و روز جانباز و میلاد امام سجاد) در رابطه با جانباز و مقام جانبازان گفت: هشت سال دفاع مقدس دوران آزمایش بزرگ الهی بود و آنها که در آن میدان جان فشانی کردند، افتخار دنیا و آخرت را کسب نمودند اما جانبازان دلاور هیچ گاه مسئولیت خود را تمام شده تلقّی نمی کنند و تا لحظه وصال به جهاد و کوشش مشغولند.

غلامپور افزود: رزمندگان در دوران حماسه بینی دشمن را به خاک مالیدند و جامعه را نیز از نظر فکری متحول نمودند و جوانان را به سمت ارزش های معنوی و الهی سوق دادند و امروز که دشمن تمام قدرت خود را برای سرکوبی اعتقادات و ارزش ها مصروف داشته است جانبازان در صحنه حضور یافته اند تا مشعل فروزان ارزش های الهی را مشتعل تر نمایند و راهنمای جامعه و جوانان به سوی سعادت باشند.

معاون فرمانداری شهرستان مهر خاطرنشان ساخت: جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی ما هستند و آنان اگرچه عضوی از بدن را از دست داده اند، اما ایستاده اند تا نام، یاد و فرهنگ شهیدان را زنده نگه دارند و اگرچه ممکن است دستی در بدن نداشته باشند ولی هم چنان علمداران این انقلابند.

مجید علامپور تصریح کرد: رزمندگان و جانبازان شور و نشاط حسینی را در جامعه برپا داشته اند و هم چنان در صحنه باقی مانده اند تا ولایت تنها نماند و علی زمان مظلوم واقع نشود.

وی افزود: آنان مانده اند تا مصیبت های صدر اسلام تکرار نشود و ذهن مردم از عطر ولایت تهی نگردد آری، آنان هم چنان مانده اند تا رسالت بزرگ خویش را که زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر، ارواحنافداه، می باشد به پایان رسانند

وی ادامه داد: جانبازان تنها در میدان های نبرد پیشتاز نبوده اند بلکه امروز در تمام صحنه ها جانبازان و ایثارگران عزیز با قدرت به فعالیت مشغولند و حتی در بعضی عرصه ها از دیگران نیز گوی سبقت ربوده اند و در عرصه های فرهنگی، در مقابل شبیخون دشمن صف های مستحکمی هستند و آثار عمیق و شگرفی در جامعه بر جای نهاده اند.

معاون فرمانداری شهرستان مُهـر یادآور شد: به جرأت می توان گفت که آثار فرهنگی و هنری جانبازان به نحوی باورنکردنی تحول فرهنگی ایجاد می کند و به سادگی جان مخاطب را متأثر می سازد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و جوایزی از جانبازان  و رزمندگان جانباز فرمانداری شهرستان مُهـر تجلیل شد.پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
از رزمندگان و جانبازان فرمانداری شهرستان مُهـر تجلیل شد

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو