تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۰۷:۱۶
کتاب مطلع مِهر
این کتاب در هشت فصل به بررسی مهم‌ترین مسائل پیرامون ازدواج ازجمله احراز شرایط اولیه برای ازدواج، معیارهای انتخاب همسر، آداب خواستگاری، ضرورت تحقیق در ازدواج، نقش مهریه در ازدواج و... پرداخته است و هرکدام را به‌طور مفصل شرح داده است. نکته جالب کتاب استفاده توأمان از مباحث دینی و علمی در زمینه...

به گزارش سرویس معرفی کتاب عصر مُهـر، کتاب «مطلع مهر» یکی از همین آثار است که با نگرش اصولی به بررسی راهکارهای جامع و کاربردی برای انتخاب همسر پرداخته است. «امیرحسین بانکی پور فرد» نویسنده این کتاب که خود یکی از ماهرترین مشاورین در حوزه ازدواج جوانان است، با پشتوانه سال‌ها فعالیت میدانی و مطالعاتی در این حوزه، کتابی را به رشته تحریر درآورده است که قابلیت تبدیل به دستورالعملی جامع برای چگونگی انتخاب درست همسر برای جوانان را داراست.

این کتاب در هشت فصل به بررسی مهم‌ترین مسائل پیرامون ازدواج ازجمله احراز شرایط اولیه برای ازدواج، معیارهای انتخاب همسر، آداب خواستگاری، ضرورت تحقیق در ازدواج، نقش مهریه در ازدواج و... پرداخته است و هرکدام را به‌طور مفصل شرح داده است.
نکته جالب کتاب استفاده توأمان از مباحث دینی و علمی در زمینه بیان نکات مختلف در ارتباط با مقوله ازدواج است که باعث می‌شود ضریب اثرگذاری مطالب کتاب بر مخاطب افزایش پیدا کند.        

«مطلع مهر» یکی از ده عنوان کتابی است که در سری جدید مسابقه «بخون و ببر» برنامه خندوانه معرفی‌شده است و شما می‌توانید بامطالعه این کتاب علاوه بر استفاده از محتوای ارزشمند آن، در این مسابقه کتاب‌خوانی نیز شکرت کنید.          

«مطلع مهر» را انتشارات حدیث راه عشق منتشر کرده است و تاکنون شصت‌وچهار بار تجدید چاپ‌شده است و در حدود ۲۲۰ هزار جلد از این کتاب راهی بازار نشر کشور شده است.

 

آدرس تهیه کتاب: شیراز خیابان شهید فقیهی(صورتگر) نبش خیابان معدل

تماس: 07132344614

 

دانلود کتاب مطلع مهر:

Matlae mehr.pdf

پایان پیام/پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
کتاب مطلع مِهر

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو