تاریخ انتشار : ۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵:۲۵
صفحه نخست » عمومی
سرعت تلفن همراه خودرا بالا ببرید
ما در این گزارش به شما می گوییم چگونه می توانید از کند شدن تلفن همراه خود جلوگیری کنید.

به گزارش عصر مُهـر به نقل از  زاهدانه ، همه چیز بسیار طبیعی رخ می‏ دهد؛تلفن‏ همراهتان پس از خرید بسیار خوب کار می‏ کند، سرعت گوشی بالاست و همه چیز بر وفق مراد است. اما پس از مدتی حس می‏ کنید این گوشی آن گوشی قدیم نیست؛ سرعت کار با گوشی افت کرده و حتی برنامه ها با سرعت پایینی باز می شوند. پس تصمیم می ‏گیرید که گوشی را فرمت کنید ،اما باز هم مشکل حل نمی ‏شود!
 

 
با این ترفندها سرعت تلفن همراه خود را چند برابر کنید !
 
 
در این گزارش قصد داریم به نکته هایی اشاره کنیم که قطع تاکنون به آن فکر نکرده بودید. یعنی کارت حافظه !اگر از گوشی استفاده می‏ کنید که یک کارت حافظه (Memory Card) خارجی دارد، کارت حافظه می تواند مهم ترین دلیل کند شدن سرعت گوشی شما باشد.
 
با این ترفندها سرعت تلفن همراه خود را چند برابر کنید !
همانطور که شما هارددیسک کامپیوتر خود را هر از چند گاهی Defragment می ‏کنید و به اصطلاح آن را سروسامان می ‏دهید بایستی از کارت حافظه گوشی خود نیز مراقبت کنید و هر از چندگاهی آن را دفرگ کنید.جهت انجام عمل Defragment بر روی کارت حافظه در محیط ویندوز، شما ابتدا بایستی یک دستگاه رم‏ ریدر Ram Reader یا کارت‏خوان تهیه کنید. یعنی شما توسط رم ریدر می توانید به سادگی کارت حافظه گوشی را در آن قرار دهید تا یک درایو جدید در کامپیوتر جهت مدیریت فایل‏ها ایجاد شود. اگر هم کارت حافظه خارجی دارید ولی رم ریدر ندارید پیشنهاد می‏ شود حتماً یکی تهیه کنید تا انتقال فایلها به گوشی به سهولت انجام گیرد.
پس از قرار دادن کارت حافظه در رم ریدر و نمایش درایو مربوطه در My Computer ، بر روی درایو ایجاد شده با نام Removable Disk، راست کلیک کنید و Properties را برگزینید، سپس به تب Tools بروید.و بر روی دکمه Defragment Now کلیک کنید.پس از پایان کار شما می ‏توانید با فشردن View Report گزارشی از نحوه کار را مشاهده کنید.
 
با این ترفندها سرعت تلفن همراه خود را چند برابر کنید !
 
در پنجره باز شده با عنوان Disk Defragmenter بر روی دکمه Defragment کلیک کنید تا عملیات دفرگ آغاز شود.
بسته به حجم کارت حافظه و محتویات آن مدت زمانی طول می‏ کشد تا علیات پایان پذیرد.پس از پایان کار شما می‏ توانید با فشردن View Report گزارشی از نحوه کار را مشاهده کنید ، در پایان کارت حافظه را از رم ریدر جدا کنید و در گوشی قرار دهید، تفاوت سرعت محسوس است .از این پس هر از چندگاهی که احساس کردید سرعت گوشی پایین آمده حتماً یکبار کارت حافظه آن را دفرگ کنید.
 
انتهای پیام/


پربیننده ترین

نظر شما

نام
ایمیل شمــا
نظــــر


نظرات بینندگان
سرعت تلفن همراه خودرا بالا ببرید

نظرسنجی

آرشیو
شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

آخرین عناوین

پربازدید ترین

آرشیو