کد خبر: 3878 سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۷:۴۸

نشست تخصصی کارگروه وحدت مرکز راهبردی سپاه مُهـر در گله‌دار برگزار شد

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، با حضور ائمه جمعه و جمعی از روحانیون، مسئولین، نخبگان، شوراها و صاحب‌نظران و بیش از چهل نفر از بزرگان، نشست تخصصی کارگروه وحدت مرکز راهبردی سپاه شهرستان مُهـر در سالن بخشداری گله‌دار برگزار شد.

 وحید رستمی بخشدار گله‌دار ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر به موضوع اهمیت وحدت در جامعه اسلامی اشاره کرد و از همه مسؤولین و مردم خواست یکپارچه و هماهنگ در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن شرکت کنند.

عبدالله مظاهری رئیس کارگروه وحدت راهبردی گفت: مفهوم استراتژیک وحدت فراتر از قرائت‌های معمول در جامعه است، وحدت و هم‌افزایی تولید قدرت می‌کند و عامل عزت و اقتدار است و رویکرد شورای راهبردی ایجاد یک نظام مشاوره فکری با ادبیات تفکر راهبردی، برای کمک جدی به کارآمدی حاکمیت اسلامی خواهد بود.

وی با توجه به اهمیت تفکّر و تولید فکر در آموزه‌های دینی از همه اندیشمندان و صاحب‌نظران منطقه خواست دررسیدن به اهداف متعالی هنر انتقال مفاهیم گفتمان انقلاب اسلامی با شورای راهبردی شهرستان همکاری کنند.

شیخ مصطفی نوری امام‌جمعه اهل سنت گله‌دار بیان داشت: افتخار ما به زندگی تحت لوای اسلام و انقلاب اسلامی است و رهبری انقلاب این وحدت و انسجام را فراهم نموده‌اند و همه ما باید زیر چتر اسلام و انقلاب با وحدت و برادری زندگی کنیم، ایشان به موضوع وحدت انسانی که به دنبال آن وحدت عملی و علمی پیش می‌آورد اشاره کرد.

محمد فرزانه فرمانده سابق ناحیه سپاه شهرستان مُهر نیز طی سخنانی خاطرنشان ساخت: وحدت و استفاده از مشترکات دینی و جلوگیری از نفوذ افکار تفرقه‌انگیز با محوریت روحانیت و ائمه محترم جمعه می‌تواند جامعه را به سمت‌وسوی وحدت عملی پیش ببرد.

شیخ حسین قاسمیان امام‌جمعه موقت و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز تصریح کرد: در ادبیات و اندیشه بنیان‌گذار انقلاب حضرت امام خمینی رحمت‌الله علیه هر جا پشت سر امام و رهبری و با وحدت و هم‌افزایی، کار توسط مردم و مسؤولین انجام‌شده است موفقیت‌های زیادی را به دنبال داشته است

در ادامه هر یک از نخبگان و اعضای شوراها و صاحب‌نظران، طرح‌ها، پیشنهاد‌ها و راهکارهای خود را به شورای راهبردی اعلام نمودند و مقرر شد امور در دست اجرا که نیاز به کار کارشناسی و طرح در اندیشکده شورای راهبردی دارد به مرکز راهبردی سپاه شهرستان مُهـر منعکس شود.

پایان پیام/224224

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright© asremohr.ir, all rights reserved.