کد خبر: 3876 دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۱۹:۵۰

پروژه‌های روشنایی معابر، رفع افت ولتاژ، احداث پست فشار متوسط و ضعیف شهری و روستایی، با اعتباری بالغ‌بر پانصد میلیون تومان به بهره‌برداری رسید

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مُهـر، امروز دوشنبه با حضور سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر، محمودی رئیس اداره برق شهرستان مهر به همراه جمعی از مردم و مسئولین شهرستان مُهـر پروژه‌های روشنایی برق بخش مرکزی شهرستان مهر به بهره‌برداری رسید.

محمودی رئیس اداره برق شهرستان مهر در آئین افتتاح پروژه‌های روشنایی‌بخش مرکزی بیان داشت: در سال جاری در بخش مرکزی سه پست فشار متوسط اجرایی شده است.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام‌گرفته و با مشارکت دهیاری‌ها روستای ارودان، قلعه محمدعلی و چاه سرگاهی برق این روستاها با مشارکت دهیاری‌ها اجرایی شده است که برای بهبود ولتاژی است که در این روستاها وجود داشته است.

محمودی یادآور شد: در این پروژه‌ها شبکه متوسط و پایه‌های ترانس و تابلو شرکت توزیع برق تهیه‌کرده است و پایه‌های برق توسط دهیاری‌ها تهیه و نصب‌شده است که تقریباً این پروژه‌ها با مشارکت 50 درصدی اجرایی شده است.

رئیس اداره برق شهرستان مهر گفت: در کنار این پروژه‌ها پروژه‌های توسعه شهری بخش مرکزی داشته‌ایم که 2441 متر شبکه‌های شهری روستایی توسعه بااعتبار 180 میلیون تومان انجام‌شده است که درمجموع پروژه‌های برق در بخش مرکزی مبلغی حدود 500 میلیون تومان است.

این مسئول در بخش پایانی صحبت‌های خود به پروژه‌های دیگر بخش مرکزی هم اشاره کرد و گفت: سالن چندمنظوره و اجتماعات اداره برق شهرستان مُهر، روشنایی حاشیه بلوار امام حسن (ع) شهر مُهـر به بهره‌برداری رسیده است.

در ادامه سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مُهـر گفت: این افت ولتاژها بسیار ساده از کنار آن‌ها گذر می‌کنیم اما این افت ولتاژها در سال‌های گذشته مشکلات بسیاری برای شهروندان ایجاد کرده است که با اجرایی شدن این افت ولتاژها دیگر شاهد این مشکلات در سطح شهر و روستاها نباشیم.

وی افزود: روستای ارودان کلکسیونی از کارهای انجام‌گرفته در دولت تدبیر و امید است و پروژه‌ها و کارهای بسیار خوبی در بخش‌های آسفالت، روشنایی، پیاده‌روها، گاز و فضای سبز است.

فرماندار مُهـر بیان داشت: اکثر روستاها و بخش‌های شهرستان مُهـر در دولت تدبیر و امید کارهای خوبی شکل‌گرفته است.

رئیس شورای تأمین شهرستان مهر تصریح کرد: تنها یکی از پروژه‌هایی که شرکت توزیع در حال انجام آن است که از بخش گله‌دار به سمت منطقه دارالمیزان که یکی از مناطق محروم شهرستان است که تنها افت ولتاژ منطقه دارالمیزان را حل کنند مبلغی بیش از یک میلیارد تومان است که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری برسد.

فرماندار شهرستان مُهـر در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: امیدواریم این حرکات توسعه‌ای در سطح شهرستان ادامه داشته باشد و در بخش خدمات، نقص‌ها به حداقل برسد.

پایان پیام/224224

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright© asremohr.ir, all rights reserved.